Pagreitis

Sukonstruokite automobilį traukos lenktynėms

1 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija
40 - Neribotai

Apie

Komandos kuria ir konstruoja savo automobilius, vykdydamos daugybę komandinių užduočių. Joms taip pat tenka apipavidalinti ir dekoruoti plakatus bei reklaminę medžiagą, skirtą komandoms palaikyti. Na, o kai ateina laikas lenktynėms, suplėvesuoja starto vėliava ir automobiliai išlekia į trasą. Štai ten ir paaiškėja, kuri komanda dirbo vieningiausiai sugebėjo efektyviausiai išnaudoti skirtą laiką bei priemones!


Mokymosi rezultatai

Komandos turės pasitelkti savo komunikacijos, lyderystės ir projektų valdymo įgūdžius, o kuriant komandos šūkį, plakatą bei dekoruojant automobilį prireiks kūrybiškumo ir išradingumo. Pačios lenktynės – tai linksma, užvedanti, vienijanti ir motyvuojanti patirtis.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

„Pagreitis“ idealiai tinka socialinės atsakomybės iniciatyvoms. Šis renginys jau buvo naudojamas renkant piniginę paramą mokykloms, ligoninėms ir nuo stichinių nelaimių nukentėjusiems žmonėms. Prieš renginį komandos gali ieškoti rėmėjų savo automobiliams, o gautas lėšas paaukoti pasirinktai labdaros organizacijai.


Programa „Team Torque“ patiko visiems mūsų darbuotojams ir tapo neatsiejama mūsų komandos plėtros dalimi. Tikiuosi, netrukus organizuosime dar vieną renginį su kartu „Catalyst“!

Wataniya Telecom

Atsiųskite užklausą