High energy, fun with Team Torque - Microsoft

„Microsoft“ sutelkė dėmesį į komandos dinamiką

Paskelbta 2015-02-26

36 įmonės Microsoft Airijoje dalyvių grupė ūžė iš susijaudinimo ir kartu juokėsi, atlikdami užduotis, kuriose jiems reikėjo sukurti automobilio modelį finalo lenktynių trasai.

Microsoft komandos turėjo priimti daugybę iššūkių, suteikiančių komandai dinamikos išbandymų metu, siekiant gauti dalis savo komandos automobilio modeliui. Naudojamos projekto planavimo įgūdžius, jos sukūrė automobilį kaip komanda, o tada, besiremdamos savo kolektyviniais kūrybiniais įgūdžiais, sukūrė ir papuošė reklamines juostas bei reklaminę medžiagą, kad paremtų ir padrąsintų savo komandą! Microsoft komandos dvasia buvo itin pakylėta, visi mėgavosi užduočių atlikimo ar iššūkių įveikimo akimirkomis.

Komandos sustojo ties starto linija ir sumosavus vėliavėlėmis paskirtieji mechanikai pripildė raketą oru, priversdami automobilį pakilti nuo starto linijos ir važiuoti lenktynių trasa. Microsoft dalyviai plojo savo komandoms ir šaukė kartu su palaikymo komandos lyderiais, mojavo plakatais ir vėliavėlėmis!

Foto finišas! Vis tik, nugalėtojas gali būti tik vienas, todėl laimėjo automobilis, kuris nukeliavo toliausiai ir tiesiausiai.

Visos klientų istorijos