Naujienų tarnyba

Pademonstruokite savo verslumą kurdami naujienas

2 - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija
20 - Neribotai

Apie

Per dvi-tris žaidimui skirtas valandas, dalyviai, tiesiogine ta žodžio prasme, kuria pirmo puslapio naujienas. Pateikiamos naujienos turi atspindėti visą dieną vykusios konferencijos temas ir pagrindinius įvykius. Atrodo paprasta, tačiau... Neužtenka sugalvoti leidinio pavadinimo bei antraščių – komandos turės parašyti keletą straipsnių, nupiešti komiksą, įdėti vieną kitą reklamą ir net pateikti ateities prognozes verslui. Užbaigti dienraščiai vėliau demonstruojami visiems dalyviams.


Mokymosi rezultatai

Tai patrauklus sprendimas, siekiant susisteminti konferencijos turinį arba išsiaiškinti įmonės problemas. Šis užsiėmimas kolektyvinę kūrybą nukreipia į tai, kas aktualiausia jūsų įmonei, pavyzdžiui, į valdymo pokyčius, ateities vizualizaciją, vertybių pasikartojimą ar su įmonės politika ir praktika susijusių klausimų kėlimą.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Šis žaidimas dažnai dalyvių reikalauja numatyti ateities naujienas. Tai naudinga priemonė, norint išnagrinėti savo ĮSA principus – „rytojaus naujienų“ numatymas dalyviams suteikia forumą diskusijoms, apie įmonės daromą poveikį aplinkai ir kokių veiksmų būtų galima imtis, kad būtų laikomasi ĮSA įsipareigojimų.


Related Testimonial

Making The News“ yra įdomus komandos formavimo produktas, kuris palaiko komandų motyvuotumą ir sukelia pasitenkinimo jausmą. Puiki veikla, kuri stimuliuoja komandinį darbą, verslo rezultatus ir inovacijas.

Alison McLaughlin, Head of Learning and Development
Lane Crawford

Atsiųskite užklausą