„Lane Crawford“ analizuoja vertybes ir komandos dinamiką

Paskelbta 2013-09-30

„Lane Crawford“ darbuotojams skirta programa „Making The News“ suteikė galimybę pajusti kartais didelį stresą keliantį ir staigiai besikeičiantį redaktoriaus darbą.

Šį komandos formavimo renginį pradėjo mūsų laikraščio redaktorius, Richie Roads, kuris trumpai pristatė, kaip komandos per mažiau nei tris valandas turės sukurti, užfiksuoti ir išleisti savo pirmąjį laikraščio puslapį.

Funkcijų pasirinkimas, faktai apie komandą, išskirtinės žinios, naujausios žinios, reklamos, komandinis kryžiažodis, verslo konsultacijos ir pagrindinis straipsnis. Visa tai buvo surinkta, kad mums pateiktų Lane Crawford“ leidinį, dar žinomą kaip „The New New“.

Komandos greitai pasiskirstė funkcijomis: kai kurie nuėjo prie kompiuterių, kiti ieškojo informatorių, o dar kiti - kūrė naujienų turinį arba dalyvavo karikatūrų kūrimo dirbtuvėse, siekiant savo leidiniui suteikti daugiau komiškumo. Mūsų reziduojantis karikatūristas, p. Larry Feign, kuris anksčiau dirbo „Los Angeles Times“, „South China Morning Post“ ir „The Standard“, paskatino jaunus menininkus kurti ir tobulinti savo piešinius, siekiant „Lane Crawford“ sukurti kažką tikrai unikalaus.

Tada vyko inscenizuota spaudos konferencija, per kurią atrinkti komandos nariai turėjo valdžios paklausti, ko jie gali tikėtis verslo augimo ir jo krypties požiūriais. Tai suteikė verslo konsultacijai turinį, o kai kuriais atvejais (jei naujienos tikrai buvo „karštos“) padėjo priartėti prie pagrindinio straipsnio!

Galutinis bendradarbiavimas prasidėjo, kai į pagrindiniam puslapiui skirtą laiko terminą sutilpti turėjusios komandos visas savo istorijas ir straipsnius perkėlė į laikraščio programinę įrangą. Jų visas sunkus darbas galiausiai virto tikrais ir spalvotais A3 dydžio pirmaisiais puslapiais, kurie buvo įrėminti ir demonstruojami stenduose, kad visi matytų. Norint apibendrinti mūsų „News Editor“, vyko trumpos apibendrinimo sesijos komandoms, kad jos lengvai pritaikytų patirtinį mokymąsi geresnių rezultatų siekimui sugrįžus į darbovietę.

„Programa „Making The News“ - tai įdomus komandos formavimo produktas, kuris palaiko komandų motyvaciją ir sukelia daug pasitenkinimo, prieš save išvydus užbaigtą laikraštį. Tai - puiki veikla, siekiant skatinti komandinį darbą, gerinti verslo rezultatus ir diegti naujoves.“ Alison McLaughlin, „Lane Crowford“ mokymo ir plėtros vadovė.

Skaityti daugiau apie „Making The News

Visos klientų istorijos