Meditainment LIVE!

Interaktyvi audiovizualinė meditacija

30 - 40 min.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
3 - 100

Apie

Šviesos prigęsta, suskamba gamtos garsų muzika ir dalyviai panyra į meditacinę kelionę. Paslaptingasis sodas, Prarastasis miestas, Gilusis vandenynas, Mėlynoji lagūna... Iš viso 16 skirtingų vietų, iš kurių dalyviai demokratiškai išsirenka – mostelėdami įvairiaspalvėmis švytinčiomis lazdelėmis. Patogiai įsitaisę, užsimerkę ir visiškai atsipalaidavę, visi patiria tai, kas spaudoje nuskambėjo kaip „efektyviausias nervų ramintojas gyvenimo būdo išvargintiems“. Jokia išankstinė meditacijos patirtis nereikalinga!


Mokymosi rezultatai

Niekam ne paslaptis, jog į konferenciją visi atvykstame rūpesčių perpildytomis galvomis. Darbas, asmeninis gyvenimas, o kur dar naujienų, žinučių, reklamų ir kitos besaikės informacijos srautas. Šios meditacijos pagalba užteks vos dešimties minučių, jog kiekvienas dalyvis nuo viso to atsiribotų, pamirštų stresą, pasikrautų energijos, motyvacijos bei atsivertų naujoms galimybėms. Tai puikus būdas paruošti dalyvius pranešimams, seminarams. Meditaciją konferencijos metu galima atlikti net kelis kartus, kaskart su geresniais rezultatais!


Related Testimonial

Atpalaiduojanti, meditacinė patirtis. Leido visiems iš naujo sutelkti dėmesį ir gauti kiek įmanoma daugiau iš konferencijos. Daug veiksmingesnė, nei mes iš pradžių tikėjomės.

Young Entrepreneurs' Organization (YEO)

Atsiųskite užklausą