Go Team Wellbeing

Smagi komandinė veikla gerai sveikatai ir savijautai

30 min. - 1.5 val.
Patalpoje
Konkurencija
4 - Neribotai

Apie

„Go Team Wellbeing” – tai įdomi ir linksma komandinė veikla, sukurta specialiai tam, jog padėtų dalyviams išmokti geriau prisitaikyti prie dažnų pokyčių bei sukurtų nuolatinio mokymosi kultūrą darbovietėje.

Veiklos metu, dalyviai įveikia smagius komandinius iššūkius, susijusius su sveikatingumo tema. „Go Team Wellbeing” iššūkiai yra žavūs, pramoginiai ir, svarbiausia, efektyvūs. Užduotys sukurtos pagal įvairovę geros savijautos temų, įskaitant praktinius sveikos mitybos patarimus, kuriuos dalyviai sugalvoja patys, laikyseną ir judėjimą, ryšį su gamta bei poilsio svarbą energijos kiekiui. Veiklos, tiek pasyvios, tiek aktyvios, gali būti sukurtos būtent pagal jūsų komandos galimybes.

Pasitelkdami mūsų „Go Team” programėlę, dalyviai gali susiburti biure, konferencijų salėje ar pasirinktoje vietoje atvirame ore. „Go Team Wellbeing” žaidimas taip pat tinkamas komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu. Tokioje versijoje dalyviai pakviečiami su QR kodu bei aiškiomis instrukcijomis, kaip atsisiųsti programėlę ir prisijungti į veiklą. Vaizdo konferencijos metu dalyviai bendradarbiauja tiek su savo komanda, tiek su kitomis. Mūsų fasilitatorius taip pat prisijungia, jog vestų dalyvius per žaidimą bei padėtų aptarti ir apibendrinti rezultatus.

Mokymosi rezultatai

Dabar, labiau nei bet kada, turime plėsti savo akiratį, tobulinti savo gebėjimus adaptuotis prie dažnų pokyčių bei susikurti nuolatinio mokymosi kultūrą darbovietėje. Tarpusavio ryšys, kūrybiškas verslo mąstymas bei dėmesio sutelkimas yra būtini. Išvystytas emocinis intelektas, fizinė bei protinė sveikata, aukštas laimės lygis bei rūpinimasis savo aplinka yra kritiškai svarbu kiekvieno žmogaus gerai savijautai. „Go Team Wellbeing” padės jūsų komandos nariams išvystyti bei pagerinti šias savybes.

„Go Team Wellbeing” žaidimas yra sukurtas specialiai tam, jog padėtų jums sukurti „emociškai intelektualų ofisą” bei išlaikyti aukštą komandų efektyvumo lygį. Žinios ir įgūdžiai, kuriuos dalyviai įgis, padės jiems tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, bei išliks dar ilgą laiką. „Go Team Wellbeing” treniruoja dalyvius, kaip kiekvieno jų stiprybes sutelkti visos komandos naudai. Komandos nariai mokosi sklandžiau bei tiksliau komunikuoti su kolegomis. Ši programa padeda jiems susikurti emociškai pozityvią aplinką ir taip palengvinti efektyvaus darbo procesus. „Go Team Wellbeing” padeda jūsų komandos nariams įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, išlikti ramiems bei energingiems. Taip pat padrąsinama sutelkti dėmesį į faktą, jog jie patys yra savo gyvenimo būdo ir ateities kūrėjai.

Atsiųskite užklausą