Global Festival Game Online

Vasaros festivalio linksmybės!

1 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

Šiame žaidime, kiekviena komanda – tai grupė draugų, keliaujančių į muzikos festivalį. Atsisiuntę specialią programėlę jie patenka į festivalio teritoriją su 7 scenomis, skirtomis įvairiems muzikos žanrams. Komandų tikslas – aplankyti jas visas. Jie sprendžia galvosūkius, tikrina faktus, daro temines nuotraukas bei vaizdo įrašus ir už tai gauna taškus. Laimi komanda, žaidimo gale surinkusi daugiausiai taškų.

Mokymosi rezultatai

Global Festival Game skatina neformalų bendravimą, dalinimąsi įspūdžiais ir prisiminimais, ryšio su kolegomis stiprinimą. Kiekviename žaidimo etape komandos įsivertina savo procesą ir jį tobulina. Dalyviai atranda, jog efektyviau rinkdami informaciją ir aiškiau komunikuodami, gauna daugiau taškų bei žinių. Žaidime testuojama ir komandos dinamika – ribotas laikas bei resursai verčia pasitelkti kūrybiškumą ir ieškoti galimybių plačiau. Kiekvienoje festivalio scenoje galima paskirti užduotis tam tikriems komandos nariams, todėl kiekvienas dalyvis gauna šansą panaudoti savo stiprybes vardan komandos.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą