Final Furlong - Online

Patirkite jaudulį, azartą ir lenktynių smagumą

30 min. - 1 val.
Patalpoje
Konkurencija
1 - Neribotai

Apie

„Final Furlong“ yra smagi virtuali patirtis, sujungianti komandos narius, pasitelkiant mūsų unikalią interaktyvią programėlę. Tai leidžia komandoms prisijungti iš bet kokios lokacijos ir mėgautis jaudinančiomis žirgų lenktynėmis. Po trumpo pristatymo vaizdo konferencijų platformoje, kiekvienas bus pakviestas sudalyvauti lažybose ir atlikti statymus mobilioje programėlėje. Vėliau, žirgų lenktynės prasidės ir bus gyvai transliuojamos vaizdo konferencijoje, tad visi patirsime tą audringą žirgų lenktynių atmosferą kartu.

Mokymosi rezultatai

Ši veikla leidžia dalyviams patirti žirgų lenktynių azartą nepaliekant virtualios darbo erdvės. Tuo pačiu metu jie gali prisijungti prie kolegų ir kartu strateguoti, draugiškai varžytis, atskleisti savo kūrybiškumą ir vieningumą. Ši nuostabiai smagi komandinė veikla sustiprina darbinius santykius.

Ši programa gali būti pasitelkiama kaip nuotolinės komandos apdovanojimas už jų sunkų darbą. Itin įtraukianti žaidimo sistema gali sustiprinti komandinį darbą ir strateginį mąstymą – tarsi tikrose žirgų lenktynėse. Komandos dirba kartu, jog sukurtų strategijas ir atliktų geriausius statymus, palaipsniui skatindami draugišką konkurenciją. Įtraukianti virtuali žirgų lenktynių patirtis stimuliuoja komandos motyvaciją, nuotaiką ir siprina komandinį ryšį.

Atsiųskite užklausą