Final Furlong

Lenktynių malonumas!

1 - 2.5 val.
Patalpoje
Konkurencija
20 - Neribotai

Apie

Lažybų tarpininkai pristatys programą ir kiekvienai komandai skirs startinę sumą. Tada, kiekviena komanda galės pati atlikti statymus įvairiose lenktynėse: žirgų, ristūnų, kurtų ir galbūt net kupranugarių. Pramoga užtikrins kiekvieno įsitraukimą. „Final Furlong“ – tai šansas jūsų komandai sutvirtinti ryšį už darbo ribų, tuo pačiu pasimėgaujant nuostabia lenktynių atmosfera.

Mokymosi rezultatai

Susipažįstant su naujais žmonėmis ar pradedant dirbti naujoje komandoje, „ledų pralaužimas“ dažnai yra sudėtingiausia dalis. Greito tempo „Final Furlong“ veikloje dalyviai turi kalbėtis, protauti ir veikti kartu, o daugelis bandymų patvirtino, jog tai gerokai paspartina nejaukią fazę. Dalyviai greitai apsipranta naujoje aplinkoje, taip užtikrinamas įsitraukimo lygis ir pasiekiami puikesni rezultatai.

Fizinis atstumas

physical distancing

Fizinis atstumas

Ši veikla gali būti vykdoma laikantis būtino fizinio atstumo reikalavimų. Galime užtikrinti, kad veiklos metu nebus naudojamos priemonės, kurias reiktų perduoti dalyviams tarpusavyje. Mūsų patyrę fasilitatoriai, nepaisant apribojimų, suteiks galimybę gauti didžiausią patyriminio mokymosi vertę iš šios programos. Susisiekime kaip galėtume Jūsų komandai padėti pritaikyti šią veiklą pagal fizinio atstumo reikalavimus.

Atsiųskite užklausą