Escape the Mob - Online

Interaktyvus detektyvinis pabėgimo žaidimas, sukurtas nuotolinėms komandoms

1 - 1.5 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

„Escape the Mob – Online” prasideda paslaptingu įrašu, pranešančiu komandoms, jog jos yra apkaltintos vagyste, nors tiesiog atsidūrė netinkamoje vietoje netinkamu laiku. Komandos per ribotą laiką turi tiksliai atpasakoti savo istoriją, kur buvo ir ką veikė vagystės naktį. Gavusios instruktažą iš fasilitatoriaus, komandos „Go Team” programėlėje turi išspręsti paslaptingas mįsles, šifruotes, rasti atsakymus, kurie duotų užuominas apie galutinį sprendimą. Už kiekvieną teisingą atsakymą komandos gauna taškus. Nors laimi daugiausiai taškų surinkusi komanda, visgi pergalė yra bendra, nes komandos turi bendradarbiauti tarpusavyje, jei nori atgauti savo gerą vardą.

Mokymosi rezultatai

„Escape the Mob – Online” yra pilnai įtraukianti komandos formavimo veikla. Laiko limitas, konkurencinga tema ir visa puokštė pabėgimo kambario stiliaus iššūkių – kodų, simbolių, nuotraukose paslėptų objektų, paslaptingų garsų, teatriškų pasirodymų bei daug kitų, verčia komandoss narius sujungti skirtingus savo įgūdžius bei išvystyti kūrybiškus sprendimus paslapčiai atskleisti. Finišo tiesiojoje itin svarbiu tampa komandų bendradarbiavimas, jog būtų atrastas galutinis kodas.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą