Dvi gentys

Tenykščių žaidynių olimpiada

2 - 4 val.
Lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
20 - Neribotai

Apie

Visi iššūkiai „Dviejų genčių“ žaidime yra sukurti taip, kad paskatintų dalyvius išmėginti savo skirtingas fizines galimybes saugioje ir linksmoje aplinkoje. Pradžioje visi dalyviai pasidalina į dvi gentis – raudoną ir mėlyną. „Apšilimui“ komandos kuria savo atributus. Efektingai pasipuošusios bei į smulkesnes grupeles susiskirsčiusios gentys pradeda išbandymų ratą – rungtynes su priešininkų gentimi. Už kiekvieną pergalę gentys gauna taškų. Finalinėje ceremonijoje paskelbiamos komandos, geriausiai pasirodžiusios kiekvienoje rungtyje, o taip pat daugiausia taškų surinkusi gentis. Galiausiai, dvi gentys susivienija ir atšvenčia savo pasiekimus.


Mokymosi rezultatai

Nors sukurta siekiant įžiebti azartišką varžymosi ugnelę, ši smagi veikla skatina sąžiningumą, abipusę pagarbą bei draugiškumą. Raktas į sėkmę čia yra strategija, nes taisyklės leidžia komandoms žaisti išnaudojant savo stipriąsias vietas – kiekvienai rungčiai galima parinkti tam labiausiai pasirengusius narius, kad kiti pailsėtų ir maksimaliai pasirodytų kitose rungtyse. Pasirodyti ir sudalyvauti turės galimybę visi.


Related Testimonial

Ši protingai paruošta veikla yra aktyvi ir įtraukianti. Ji paskatino komandinį darbą ir sveiką konkurenciją, sukuriant tvirtą draugystę ir ilgalaikius santykius.

Centrica

Atsiųskite užklausą