Cartoon Capers

Komandos susivienija, kurdamos komiksus

1 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija
10 - Neribotai

Apie

Tai komiška planavimo, bendradarbiavimo ir kūrybiškumo reikalaujanti veikla, paremta milžiniškų animacinių komiksų kūrimu. Visos komandos gauna iššūkį – dirbti kartu ir sukurti komiksą ant didelių, iš anksto paruoštų komiksų maketų. Komiksų kadrai turi būti išdėstyti tinkama seka, tačiau apie tai nėra jokių užuominų, todėl čia daug erdvės gyvoms diskusijoms apie tai, kas kur tinka. Renginio kulminacija – bendro rezultato pristatymas.


Mokymosi rezultatai

„Cartoon Capers“ yra įdomus, mąstymą skatinantis ir įsimintinas būdas tyrinėti konkrečią temą arba sustiprinti pagrindinius konferencijos pranešimus. Neformalus veiklos pobūdis įžiebia žaismingą diskusiją, skatinančią išsakyti savo mintis grupei. Komandos turi pasitelkti savo kūrybiškumą, kad galėtų idėjas perkelti į paveikslėlius. Per meninę išraišką dalyviai atsipalaiduoja ir jaučia pasididžiavimą savo pasiekimais.


Ieškodami formato, kuris grįžtamuoju ryšiu galėtų patvirtinti, ar konferencijos dalyviai įsisąmonino ir suprato turinį, mes džiaugiamės savo pasirinkimu – „Cartoon Capers“. Programa atitiko mūsų rezultatus ir tapo smagiu prisiminimu, apie kurį pagalvoja visi.

Alstom

Atsiųskite užklausą