Break Out Bingo

Greito tempo aktyvatorius, sujungiantis nuotolinius darbuotojus

20 min. - 1 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
10 - Neribotai

Apie

Atsisiuntę programėlę su instrukcijomis, dalyviai pasiruošia pradėti žaidimą vaizdo konferencijos platformoje. Vedėjas pasitinka dalyvius ir suskirsto juos į mažas grupeles. Pradedamas pirmasis turas, kurio metu kiekvienas užduoda vieną iš klausimų, esančių virtualiose Bingo lentelėse. Klausimai susiję su juokingais faktais, karjeros pasiekimais ar intriguojančiais įvykiais, pvz., kuris iš esančių šiame pokalbyje yra pasirodę televizijoje ir pan.

Atsakymai (vardai) įrašomi į interaktyvią programėlę. Bet kuris dalyvis gali gauti taškus už bet kurį klausimą, tad atmosfera yra konkurencinga ir įtraukianti. Vos po 3 minučių, dalyviai perkeliami į kitas pokalbių grupes ir viskas prasideda nuo pradžių. Po antrojo turo visi grįžta į vieną pokalbio kambarį ir nekantrauja pasidalinti savo atradimais. Tolimesni turai vis labiau sujungia žmones, kol sušaukiama BINGO!

Mokymosi rezultatai

Nuotolinių susitikimų pradžia gali būti nejauki, ypač jei ne visi dalyviai yra pažįstami. Šis įtraukiantis ir energijos suteikiantis žaidimas, su patyrusiu vedėju priešaky, gali padėti auditorijai atsipalaiduoti ir atviriau atskleisti save. „Breakout Bingo“ yra smagi komandos formavimo sesija, užtikrintai sujungianti dalyvius nuo pat pradžių. Tarpusavio santykiai yra svarbūs bet kurioje organizacijoje, o produktyvi, itin vieninga darbo jėga yra neįkainojamas turtas. „Breakout Bingo“ skatina dalyvius geriau susipažinti asmeniniame lygyje, net jei jie dirba skirtingose lokacijose. Bendros kalbos radimas, komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir ieškojimas būdų, kaip pasilinksminti nuotoliniu būdu – visa tai yra nuotolinių komandų motyvavimo pagrindas.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą