Bot Creation

Sugalvok, inovuok ir sukurk robotą savo tikslui.

2 - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
6 - Neribotai

Apie

Boto Kūrimas yra inovatyvus komandos formavimo užsiėmimas, kurio metu komandos, pasitelkdamos begalybę laisvų komponentų, kuria robotą, atliksiantį tikslinę užduotį. Komandos gauna užduočių rinkinį. Užduotys, kurias robotas turės atlikti, yra tiek konkurencinės, tiek ir reikalaujančios komandinio darbo. Komandos projektuoja savo robotą, pasirinkdamos tinkamus komponentus, pagal reikiamus įgūdžius. Jie nusprendžia, kokius variklius, MDF važiuokles, važiuoklės apsaugas, elektros bei elektronikos dalis naudos savo robotui kurti. Kai kūrybinis procesas yra baigtas, komanda išbando savo robotą, kad įvertintų, ar šis gali atlikti reikiamus užduotis teisingai. Komandos susirenka drauge, stebi kitų komandų kūrinius bei tampa savo galimybių panaudojimo sėkmės, išreikštos savo robotų sėkmės pasiekimo liudininkais.

Mokymosi rezultatai

Botų Kūrimas skatina diskusiją, planavimo ir sprendimų priėmimo įgūdžių vystymą, kadangi kiekviena komanda kuria idėjas savo robotams. Taip pat yra išreiškiamas ir gebėjimas valdyti resursus, kadangi komandos diferencijuoja savo robotus pagal paskirtas užduotis. Pasitelkiant kūrybą, o po to, išbandymą, komandos išmoksta naudotis "design thinking" logika, kad sustiprintu pagrindines robotų savybes. Finalinis roboto variantas yra sėkmingos inovacijos, kūrybiškumo, o svarbiausia - efektyvios komandos dinamikos įrodymas.

Related Testimonial

Boto Kūrimas yra puikiai susijęs su dabartiniu momentu - robotikos grupės dinamika ir komunikacija. Be to, turėjome identifikuoti žmonių talentus kiekvienoje stadijoje. Man užsiėmimas visiškai nuoširdžiai patiko.

Fernando Santos
Wheaton

Atsiųskite užklausą