Žaidimo Diena Brazilijoje su Botų Kūrimu

Paskelbė Alain Segers 2018-09-23

Boto Kūrimas buvo pademonstruotas trečiąją Žaidimų Dieną - renginyje, vykstančiame Brazilijoje. Žaidimų Diena - tai nemokamas žaidimų išbandymo renginys, organizuojamas Conquistar - Catalyst Brazil kompanijos, kuri yra Integração Grupės narys. Žaidimų Dieną, vykusią gegužės mėnesį, iš viso buvo pristatyti trys žaidimai, o vienas iš jų buvo naujasis "Botų Kūryba" (angl. Bot Creation).

Bot Creations at Game Day

Botų Kūryba yra komandos formavimo žaidimas, kuriame komandos projektuoja ir surinkinėja robotą. Tam, kad nugalėtų, komandos turi sukurti robotą, pasitelkiant specifiniais atributais, jog galėtų būti įgyvendinti tam tikri tikslai, finale varžantis su kitų komandų robotais.

Remiantis "design thinking" metodika, Boto Kūryba moko komandas projektuoti apibrėžtam tikslui. Kokias detales turėtume naudoti, kad botas susitvarkytų su esamomis kliūtimis? Taip pat, turint ribotus resursus, komandos yra priverstos taikyti kuklias inovacijas užduočiai atlikti. Kadangi robotas turi būti išbandytas ir, esant reikalui, tinkamai modifikuotas, jog galėtų efektyviai veikti, komandų bendradarbiavimo įgūdžiai taip pat turi būti sustiprinti.

Game Day Brazil

Boto Kūryba gali būti pritaikyta, jog atitiktų norimus mokymosi rezultatus. Nuo bendradarbiavimo iššūkių, kuriuos visiems botams reikia atlikti kartu, jog sėkmnigai įveiktų, iki konkurencinių iššūkių. Pavyzdžiui, panagrinėkime Sumo stilių - išstūmimą iš ringo. Lygiai taip pat, kaip modernių laikų Sumo imtynininkų lankstumas bei vikrumas, palyginus su mažiau vikriais, didesniais ankstesnių laikų atstovais, nugalėtoju čia gali tapti mažas ir vikrus botas.

Bot Creations at Game Day

Žaidimų Dieną, finalinis iššūkis Botų Kūrėjams buvo lenktynės aplink kliūtimis nuklotą lenktynių ruožą. Vėlgi, dideliems varikliams nebuvo reikalingas tik greitis. Svarbiausios savybės čia buvo vikrumas bei navigavimo lengvumas.

Žaidimų Dienos dalyviai paskelbė Botų Kūrybą "dabarties" produktu. Tai yra įtraukiantis ir lengvai pamėgiamas komandų formavimo užsiėmimas, kuris skatina efektyvią komunikaciją, komandos dinamiškumą ir inovatyvų mąstymą - visas šias savybes, kurios yra labai svarbios moderniose komandose.

Visos klientų istorijos