Blockbusters

Sukurkite filmo anonsą, atspindintį komandai svarbias idėjas

2 - 4 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

„BlockBusters“ meta iššūkį dalyviams! Visai įmonei aktualias idėjas komandos perkelia į ekraną, sukurdamos dinamišką ir dėmesį pritraukiantį kino filmo anonsą. Komandoms išdalinami atspausdinti vadovai, kuriuose pateikiami techniniai filmo anonso kūrimo aspektai, taip pat duodamas planšetinis kompiuteris, kuriame įdiegtas šablonas su garso takeliu, tarpais antraštėms bei kitomis detalėmis, užtikrinančiomis galutinio vaizdo įrašo kokybę. Kiekviena komanda gauna skirtingas užduotis, tad vaizdo įrašų įvairovė garantuota.


Mokymosi rezultatai

„BlockBusters“ atspindi tikrąjį filmų kūrimo pasaulį, kuriame galioja trumpi terminai, keliami dideli lūkesčiai ir nuolat juntamas spaudimas. Dalyviai išmoksta, kad susitelkimas yra labai svarbus tiek kūrybiniam procesui, tiek sudėtingos užduoties įgyvendinimui iki galo. Daug skirtingų vaidmenų (techninė komanda, scenarijaus rašymas, aktoriai ir pan.) reikalauja daugybės skirtingų įgūdžių ir asmenybių, tad komandos išmoksta atitinkamai valdyti savo žmogiškuosius išteklius.


together apartNuotolinė - Hibridinė

Ši programa buvo sukurta tiek vienoje, tiek skirtingose lokacijose dirbančioms, nuotolinėms bei hibridinėms komandoms. Jei jūsų komanda dirba iš namų, iš skirtingų ofisų ar net skirtingų šalių – parašykite mums ir pasiūlysime kaip pritaikyti veiklą pagal jūsų poreikius.

Related Testimonial

Nebūtume galėję pagalvoti apie tinkamesnę veiklą, kuri taip atspindėtų mūsų metinės konferencijos temą.

Bank Yahav, Israel

Atsiųskite užklausą