Blockbusters

Sukurkite filmo anonsą, atspindintį komandai svarbias idėjas

2 - 4 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

„BlockBusters“ meta iššūkį dalyviams! Visai įmonei aktualias idėjas komandos perkelia į ekraną, sukurdamos dinamišką ir dėmesį pritraukiantį kino filmo anonsą. Komandoms išdalinami atspausdinti vadovai, kuriuose pateikiami techniniai filmo anonso kūrimo aspektai, taip pat duodamas planšetinis kompiuteris, kuriame įdiegtas šablonas su garso takeliu, tarpais antraštėms bei kitomis detalėmis, užtikrinančiomis galutinio vaizdo įrašo kokybę. Kiekviena komanda gauna skirtingas užduotis, tad vaizdo įrašų įvairovė garantuota.


Mokymosi rezultatai

„BlockBusters“ atspindi tikrąjį filmų kūrimo pasaulį, kuriame galioja trumpi terminai, keliami dideli lūkesčiai ir nuolat juntamas spaudimas. Dalyviai išmoksta, kad susitelkimas yra labai svarbus tiek kūrybiniam procesui, tiek sudėtingos užduoties įgyvendinimui iki galo. Daug skirtingų vaidmenų (techninė komanda, scenarijaus rašymas, aktoriai ir pan.) reikalauja daugybės skirtingų įgūdžių ir asmenybių, tad komandos išmoksta atitinkamai valdyti savo žmogiškuosius išteklius.


Related Testimonial

Mūsų komandos turėjo pasitelkti savo kūrybišką mąstymą spręsdamos įdomias, tačiau sudėtingas užduotis. Vaizdo įraše užfiksuotas galutinis rezultatas pabrėžė grupių įvairovę ir sustiprino mūsų įmonės vertybes.

Coca Cola

Atsiųskite užklausą