Yahav banko bendradarbiavimas ir kūrybiškumas

Paskelbta 2019-05-30

Trumpai

Izraelyje lyderiaujanti finansinių produktų ir paslaugų kompanija Yahav bankas, domėjosi kūrybiškais komandų formavimo užsiėmimais savo kasmetinei konferencijai, kuri vyko Royal Beach Eilat viešbutyje, Izraelyje.

Pagrindiniai tikslai

  • Smagūs ir įtraukiantys užsiėmimai
  • Didelis poveikis
  • Kūrybinė bendradarbystė ir inovatyvus mąstymas
  • Efektyvus bendravimo gebėjimų stiprinimas
  • Komandinė dinamika

Buvo pasirinktas patyriminis komandinis užsiėmimas Blockbusters, kuriame komandos bando išversti kompanijos pranešimus arba konferencijos temas į dinamiškus, dėmesį patraukiančius filmų anonsus.

blockbusters creative team building activity

Kas tądien įvyko?

Dalyviai įžengė į konferencijų salę, kuri buvo dekoruota, lyg Holivudo filmavimo scena, pripildyta butaforijomis ir spalvingais kostiumais. Komandos suprato, jog joms reikės sukurti filmo anonsą specifine tema, kuris privalo turėti aiškų siužetą, tinkamą foninę muziką ir Eliat miesto peizažo foną.

Užsiėmimas prasidėjo ir kiekviena komanda ėmė planuoti ir dėlioti siužetinę liniją savo filmo anonsui. Jie išsirinko roles ir pasiskirstė atsakomybes. Tuomet, dalyviai persirengė kostiumais, atitinkančiais pasirinktą temą. Per pusantros valandos, komandos įsitraukė į filmo anonso gamybą, į tai įskaitant režisūrą, fotografiją, vaidybą, montažą ir scenarijaus kūrimą. Paskutiniaisiais momentais, komandos skubėjo užbaigti montažo darbus savo filmų anonsams bei pristatyti juos vertinimui.

Po trumpos pauzės, dalyviai grįžo į salę, kur jų laukė Oskarų ceremonija. Visi kartu žiūrėjo kiekvienos komandus kurtus darbus, kupini jaudulio bei garbės, pripažindami savo komandinių pastangų sėkmę. Baigus rodyti komandų atliktus darbus, dalyviai balsavo už jiems labiausiai patikusius filmų anonsus bei buvo paskelbti nugalėtojai.

blockbusters oscar ceremony team building israel

Rezultatas

Blockbusters užsiėmimas buvo tikra sėkmė. Dalyviai bendradarbiavo bei susipažino su savo kolegomis ne darbinėje aplinkoje, o smagiai leisdami laiką įsimintino užsiėmimo pagalba. Dalyviai pasakojo, kaip svarbu yra per trumpą laiką išmokti greitai dirbti kartu bei komunikuoti vieniems su kitais. Norint, kad filmo anonsas pavyktų, buvo būtina mąstyti kūrybiškai, o taip pat buvo išbandomas ir komandos dinamiškumas. Visi dalyviai buvo įtraukti į procesą nuo pradių, iki pabaigos. Visi dalyvavusieji teigė, jog tai buvo puiki patirtis, kurios jie niekada nepamirš.


Visos klientų istorijos