BeatBox Rox

Vokalinės perkusijos dirbtuvės

10 min. - 1 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
10 - Neribotai

Apie

„Beatbox" yra būgnų ir kitokių muzikinių garsų išgavimo menas naudojant burną, lūpas, liežuvį, balsą, nosį ir gerklę. „BeatBox Rox“ prasideda talentingo atlikėjo pasirodymu scenoje, siekiant sužavėti ir padaryti įspūdį dalyviams. Tuomet dalyviai yra suskirstomi į keletą atskirų komandų ir jose praktikuojasi savo partijas. Galiausiai, komandos vėl susiburia ir tampa tarsi gyvu būgnų rinkiniu, sujungdamos savo garsus į bendrą kompoziciją ir atlikdamos įspūdingą pasirodymą.


Mokymosi rezultatai

„BeatBox Rox“ pralinksmins ir įtrauks visus dalyvius nuo pat pradžių! Galite būti tikri, jog šis įdomus ir linksmas „aktyvatorius“ suteiks energijos ir gyvybingumo bet kokiai konferencijai ar susirinkimui. Tai yra puiki komandos, dirbančios kartu kaip vienas, metafora. Universalus programos formatas reiškia, kad ją galima naudoti tiek kaip 30 min. trukmės „ledlaužį“ didelei grupei, tiek kaip išsamias 45 min. trukmės dirbtuves keletui žmonių.


Related Testimonial

Ši įkvepianti veikla patraukė mūsų viso personalo dėmesį. Savęs slopinimas greitai dingo ir visi tapo kūrybiški! Daug šypsenų ir linksmų prisiminimų.

MEDecision

Atsiųskite užklausą