Tiltai

Nutieskite tiltą komandiniu darbu

1 - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
24 - Neribotai

Apie

Tai galinga komandos formavimo veikla, kurioje tenka pasitelkti projektų valdymo, ryšių su klientais vadybos bei kitus įgūdžius ir pastatyti didelį, stiprų ir tvirtą tiltą. Atskiri komandų tiltai gali būti statomi bei dekoruojami įvairiai, pretenduojant į kūrybiškiausios, praktiškiausios ir kt. komandos titulą, tačiau galiausiai visi statiniai sujungiami į vieną, didingą ir galingą kompanijos tiltą.


Mokymosi rezultatai

Iššūkių kupina veikla, kurioje komanda yra ir rangovas ir užsakovas. Kad būtų sėkmingai pasiektas galutinis tikslas – būtina pasitelkti santykių su klientais vadybą ir suvokimą, jog gera/bloga komunikacija turi atitinkamus rezultatus.

Įtraukiantis, smagus, praktiškas ir stiprių metaforų kupinas renginys, kuriame visi organizacijos skyriai siekia savų tikslų, bet tuo pačiu atlieka gyvybiškai svarbias roles, siekdami bendrų visos organizacijos tikslų.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Puiki, sąmoningumą ugdanti idėja – tilto statybai naudoti tik perdirbtas medžiagas.

Related Testimonial

Komandos pradėjo konstruoti tiltą pasitelkdamos komandų kūrimo tinklus, kad sužinotų, kas yra jų tiekėjai ir klientai. Tuomet jie pradėjo konstruoti tilto dalis. Visi pasiekė puikių rezultatų. Sudėtinga ir naudinga komandos formavimo veikla, kuri gerokai viršijo mūsų lūkesčius.

Unilever

Atsiųskite užklausą