„Sun Life“ susikoncentravo į paslaugas klientams

Paskelbta 2017-07-03

Dalyvaudama kūrybinio mokymosi žaidime „Tiltai, ne sienos“, pirmaujanti finansinių paslaugų bendrovė susikoncentravo į paslaugas klientams.

„Sun Life“, pirmaujanti finansinių paslaugų įmonė, ieškojo komandos formavimo veiklos, kuri pabrėžtų paslaugas klientams. „Team Building Asia“ sukūrė specialią tilto konstravimo programos „Tiltai, ne sienos“ versiją. Programos dalyviai ir komandos tuo pačiu metu atliko tiek tiekėjų, tiek klientų vaidmenis. Norint dar labiau pasunkinti šią užduotį, milžinišką pakeltą tiltą projektuojančioms ir konstruojančioms komandoms su savo klientais buvo leidžiama bendrauti tik konferencinio pokalbio arba žmogiškojo pašto pagalba.

Komandoms buvo priskirtos tam tikros tilto dalys. Jie gavo instrukcijas, medžiagas ir įrankius, reikalingus jų paskirtoms tilto dalims sukonstruoti. Greitai buvo pasiskirstyta įvairiais vaidmenimis. Taip pat buvo įvertinti ištekliai, siekiant užtikrinti, jog tilto konstrukcijai jų tikrai nepritrūks.

Konstruodamos susijungiančias tilto dalis ir siekdamos užtikrinti, kad jo visos pusės sutaptų, komandos kartu aptarė savo brėžinius ir bendradarbiavo tarpusavyje. Tai nėra lengva užduotis, žinant, kad tiltas buvo specialiai suprojektuotas su kampais ir iškilimais! Siekdamos apsikeisti duomenimis, išsiaiškinti ir patvirtinti informaciją, komandos visapusiškai naudojosi komunikacijos priemonėmis - konferenciniu pokalbiu ir žmogiškuoju paštu.

Besibaigiant duotam terminui, komandos skubėjo išsiaiškinti paskutines detales ir savo tilto dalims pridėti užbaigiamųjų detalių. Visos komandos savo užbaigtas tilto dalis pristatė „klientui“, kuris patvirtino, ar jos sukonstruotos remiantis duotais brėžiniais. Sumontavus tiltą, kilo didelis sujudimas ir buvo daug juoko, nes kai kurios tilto dalys buvo ne tokios, kaip tikėtasi.

Po trumpos apžvalginės sesijos, kurios metu buvo dalijamasi popietinės veiklos patirtimi ir svarbiausiomis įžvalgomis, komandos sugrįžo atgal į salę, kad išbandytų savo tilto struktūrą. „Sun Life“ generaliniam direktoriui buvo suteikta garbė tiltą apvažiuoti nuotoliniu būdu valdomu visureigiu. Palaikant visiems dalyviams, skambant sveikinimams ir juokui, visureigis sėkmingai ratu apvažiavo tiltą.

Ši veikla paskatino poreikį savo klientams parodyti „Aš galiu“ požiūrį, taip pat tiksliai išsiaiškinti ir reguliariai tikrinti jų konkrečius poreikius. Dalyviams pozuojant bendrai nuotraukai milžiniško tilto fone, buvo aiškiai matyti, ko galima pasiekti dirbant kartu dėl bendro tikslo. Vadovaujantis „TBA“ žaliųjų chartija (angl. Green Charter), tiltas buvo išrinktas, o kartonas perdirbtas.

Team Building Asia“ glaudžiai bendradarbiavo su mumis, kad specialiai mums pritaikytų programą „Tiltai, ne sienos“, ir paruošė unikalią veiklą. Visi konferencijos pranešimai mielai buvo priimti, aptarti ir įtvirtinti, o tai mums leido teikti dar geresnes individualizuotas paslaugas savo klientams.“

Jeremy Young, „Sun Life Financial“ viceprezidentas

Visos klientų istorijos