River Runner

Pasiryžkite komandinei ekspedicijai kalnų upe

2 - 3 val.
Patalpoje
Konkurencija
20 - Neribotai

Apie

Tai teminis žaidimas įmonėms, vykstantis uždaroje patalpoje. Kiekviena komanda tampa kalnų upių slalomą organizuojančia kompanija, kurios laukia rimta užduotis – pirmasis komercinis plaukimas viena didžiausių pasaulio upių. Komandos vysto strategiją ir ruošiasi penkiolikos dienų ekspedicijai, kuri susideda iš įvairiausių iššūkių. Tikrovės įspūdžiui sukurti pasitelkiami plaustai, irklai ir kita autentiška ekspedicinė įranga, o efektingas vaizdo montažas suteikia jaudulio. Laimi komanda, kuri finišuoja su didžiausiu grynuoju pelnu.


Mokymosi rezultatai

Raktas į sėkmę – įsigilinimas į situaciją, klientų poreikių išanalizavimas, saugumas bei pelno siekimas. Tiek planavimo, tiek ekspedicijos vykdymo etapuose komandoms suteikiamas milžiniškas kiekis informacijos, kurio būtų gerokai per daug vienam žmogui, tad efektyvus informacijos valdymas taip pat yra kritiškai svarbus. Siekdami pergalės, dalyviai privalo subalansuoti biudžetą ir didinti pajamas, bet suteikti geriausią įmanomą patirtį klientams.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Ši verslo simuliacija imituoja įmonės veiklą aplinkosaugos požiūriu pažeidžiamoje aplinkoje. Žaidimo struktūros sudėtingumas leidžia šią komandos formavimo veiklą specialiai pritaikyti, kad būtų išnagrinėti tokie etiniai klausimai kaip bendruomenės ryšiai, išsaugojimas, atsakinga praktika, išteklių valdymas, socialinis bei ekonominis turizmo poveikis trapiai ekonomikai.


Šiame energingame verslo imitavime visi 10 žmonių iš kiekvienos komandos visiškai įsitraukė į veiklą ir atliko skirtingas funkcijas, tačiau dirbo siekdami bendro tikslo. Nepaisant to, kad programa vyko patalpoje, tai buvo neįtikėtinai tikroviška patirtis!

Microsoft

Atsiųskite užklausą