River Runner - Annual Meeting - NetJets

„NetJets“ generuoja aistrą darbui ir energiją

Paskelbta 2014-01-20

Trumpa informacija

Trumpai tariant, turėjome padėti „NetJets“ pravesti metinį susirinkimą (per kurį tradiciškai buvo pristatoma įmonės padėtis, jos strategijos ir planai) taip, kad būtų tęsiami veiksmingi procesai, kuriais buvo naudotasi anksčiau. Be to, siekiant plėtoti vidinius santykius tarp darbuotojų ir skyrių, reikėjo įtraukti naujų aspektų, kurie suteiktų energijos ir paskatintų aistringai imtis veiklos. Viskas buvo daroma siekiant pakelti „vidinių klientų“ aptarnavimo lygį ir toliau tobulinti „išorinių klientų“ aptarnavimą. Pasirinkta tema: „Zumbido - Portuguese for buzz“.

Prieš mums pristatant savo dviejų dienų sprendimą, vyko susitikimai ir konsultacijos su keliais aukštesnes pareigas užimančiais organizacijos nariais. Susitikimus papildė ekskursija į jų pagrindinį biurą, įsikūrusį Lisabonoje.

Dienotvarkė

Dienotvarkė jau buvo beveik užpildyta pagrindinių įmonės narių pristatymais, todėl mums liko ne tiek daug laiko. Tačiau tai mums suteikė galimybę suorganizuoti renginį, į kurį įtraukėme keletą trumpų, įdomių ir iliustruojančių mokymo plenarinių sesijų. Tai padėjo sukurti patį geriausią sprendimą - didelį poveikį turinčią patirtinio mokymosi programą – „River Runner“, kurią mes turėjome pritaikyti ne tik kliento poreikiams, bet ir maksimaliai išnaudoti renginio vietos ir turimo laiko potencialą. Norėdami užbaigti renginį, įtvirtinti žinias ir užtikrinti, kad visas renginys buvo malonus ir tikrai įsimintinas, mes grįžome kitą dieną su daugiau trumpų patirtinio mokymosi veiklų („aktyvatorius“ – „One Voice“) ir pradėjome vykusių mokymų apžvalgas.

Kaip pavyko renginys?

Kaip pavyko renginys? Puikiai! Užduotis tikrai buvo sunki, nes reikėjo atitikti jų paslaugų lygį, įtraukti į veiklą ir sudominti. O pats didžiausias iššūkis buvo gauti 250 aukštos kvalifikacijos ir puikiai dirbančių darbuotojų, kurie laikosi aukščiausių standartų ir turi didelių lūkesčių (viską reikėjo pasiekti per itin trumpą laiką), pritarimą. Jie gerai priėmė trumpas plenarines sesijas ir iškėlė tikrai gerų klausimų, kurie buvo nagrinėjami toliau stiprinant santykius. Prieš prasidedant programai „River Runner“, mes jau tada žinojome, jog ji bus sėkminga. Tačiau tada mes dar nesupratome, kaip teigiamai dalyviai priims šią veiklą.

Jie buvo neįtikėtini. Energija, teigiamas požiūris ir profesionalus metodas, kuriuo jie siekė susidoroti su iššūkiu, tiesiog gniaužė kvapą. Tai buvo tikras renginys, o bendradarbiauti su šia organizacija buvo tikras malonumas ir privilegija. Atsiliepimai skriejo akimirksniu. Didelis skaičius besišypsančių žmonių (iš visų organizacijos lygių) atėjo mums padėkoti ir pasakyti: „Oho, jūs privertėte mus dirbti sunkiai, tačiau tai buvo nuostabu - ar grįšite kitą kartą?“

Ar grįšime kitą kartą?

Ar mes grįšime kitą kartą? Mes tikrai to tikimės. Mes manome, kad šis renginys tikrai buvo sėkmingas daugeliu atžvilgiu. Ne tik dalyviai įgijo daug praktinio mokymosi patirties, bet ir mes daug ko išmokome iš „NetJets“. Mes sužinojome, kad geriausios įmonės visada ieško būdų, kaip tapti dar geresnėmis, ir kad investuoja į žmones. Taip pat įsitikinome, kad susitikus su geriausiose įmonėse dirbančiais žmonėmis, galima pamatyti jų energiją ir atsidavimą darbui. Mes labai tikimės dirbti su į šią panašiomis įmonėmis!

Visos klientų istorijos