Flat Out Aviator

Komandoms skirtas išbandymas – sukonstruoti ir valdyti lėktuvą

2 - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
16 - Neribotai

Apie

Naudojantis išsamiais planais ir duotomis priemonėmis, komandos kuria lėktuvą, atitinkantį 1:4 realaus lėktuvo mastelį. Kai baigia konstruoti, dalyviai dekoruoja lėktuvą specialias lipdukais. Atlikus šias užduotis, komandos skirstosi pareigomis ir atsakomybėmis bei kuria strategiją, kurios pagalba galėtų lengvai įveikti kliūtis. Varžybų metu komandos išrikiuoja savo lėktuvus ant pakilimo tako. Kaip ir „Red Bull“ oro lenktynėse, kad galėtų greitai įveikti kliūtis ir laimėti, komandoms prireikia greičio, tikslumo ir įgūdžių. Nugalėtojų komanda švenčia pergalę!

Mokymosi rezultatai

Tam, kad plokščias figūras sukonstruotų taip, jog jos taptų lėktuvu, svarbus komandinis darbas, išradingumas, bei puikūs bendravimo įgūdžiai. Konstruojant lėktuvą, svarbus galutinis rezultatas. Svarbu tiksliai paskirstyti užduotis sub-komandoms ir efektyviai bendrauti tarpusavyje, bei aiškiai suvokti kaip vienas sub-komandos komponentas tinka kitiems, tokiu būdu pavyks tinkamai sukonstruoti lėktuvą. Norint laimėti oro varžybas, svarbus strateginis planavimas, tikslus užduočių pasiskirstymas ir žinoma, efektyvus komandinis darbas!

Related Testimonial

Dalyviai mėgavosi nuostabiu ir įsimintinu komandos renginiu, tai tikrai puiki ir unikali veikla, kurios anksčiau niekada nebuvome bandę. Bandymas sukurti kažką naujo, įkvėpė jų kūrybiškumą, daugybė smagių dalykų per 3 valandas. Nieko nėra neįmanomo!

Issac Law, Retail Training Manager
IWC Schaffhausen

Atsiųskite užklausą