Red Alert

Vieningai ir kūrybiškai sustabdykite kompiuterinį virusą

1 - 1.5 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
12 - Neribotai

Apie

Kaukėtas „Red Alert“ grupuotės atstovas grėsmingai ekrane paskelbia, jog visos kompiuterinės sistemos nulaužtos. Virusas toks pavojingas, jog gali negrįžtamai sunaikinti svarbius įmonės bei asmeninius duomenis.

Kiekviena komanda gauna po dėžę, pilną užduočių ir galvosūkių, kuriuos visus privalo išspręsti per 60 minučių, jog izoliuotų virusą. Už tam tikrą kainą suteikiamos užuominos. Įveikusi visas šešias užduotis, komanda gauna... tik vieną kodo skaičių.

Vaizdo įrašas primena žaidėjams, jog absoliučiai visos užduotys visose dėžėse turi būti išspręstos, tad komandos pradeda padėti vienos kitoms. Įvedus visą kodą, virusas įveikiamas!


Mokymosi rezultatai

Linksmas ir įtraukiantis patyriminis žaidimas „Red Alert“ ugdo komandiškumą bei problemų sprendimo įgūdžius. Jaudinanti tema bei tiksintis laikmatis garantuoja adrenalino kiekį bei pilną įsitraukimą. Pasitelkusios kūrybinį mąstymą ir efektyvią komunikaciją, komandos ieško geriausių strateginių sprendimų. Žaidimui įsibėgėjus, komandų nariai išmoksta geriau kartu dirbti, pripažinti individualius vienas kito gebėjimus, supranta, jog kiekvieno talentas veikia visos komandos sėkmę.

Dalyviai atranda skirtumą tarp žiūrėjimo ir matymo. Pamažu išmokstama atpažinti problemą iš skirtingų kampų ir pritaikyti inovatyvų mąstymą jos sprendimui. Žaidimui besibaigiant, komandos praplečia savo akiratį ir atranda, jog daugiausiai naudos atneša ne užsidarymas savo komandoje, o bendradarbiavimas su kitomis.


Related Testimonial

Red Alert“ priverčia mąstyti ir pagerinti savo problemų sprendimo įgūdžius. Veiklos pagalba, galėjome patyrinėti savo komandos varomąją jėgą.

Ciler ay, Human Resources Manager
Samsung, Turkey

Atsiųskite užklausą