Samsung tyrinėja komandų dinamiką, pasitelkę Red Alert

Paskelbta 2019-05-06

Iš pokalbio, su Ciler Ay, Žmogiškųjų Resursų Vadybininke iš Samsung, Turkija.

Kas šiandien dalyvavo Red Alert komandų formavimo užsiėmime?

Naujieji absolventai, aukštesniųjų kursų studentai bei žmonės, šiuo metu studijuojantys doktorantūrą.

Kodėl pasirinkote Red Alert?

Samsung dirba technologijų sektoriuje. Red Alert yra technologijomis pagrįstas komandų formavimo žaidimas su pritaikyta koncepcija, kuri mūsų dalyvių dar niekada nebuvo išbandyta.

Ar turite mėgstamiausią šio žaidimo funkciją arba specifinę taktiką šiam žaidimui?

Atrasti, tyrinėti ir bendrai, visas susižavėjimas šiuo žaidimu yra būtent tai, kas man jame patinka. Jis skatina tave galvoti ir išplečia tavo problemų sprendimo įgūdžių ribas. Pats veiklų keitimo principas padeda mums tirti komandos dinamiką. Man patinka ta funkcija, kur yra atrandamos šalys.

Dalyvis nr. 2

Paprastai mes komandiniuose žaidimuose susitelkiame į laimėtoją, tačiau šiame žaidime niekas negali žinoti, kas nugalės. Laukeliuose mes turėjome skirtingus galvosūkių išsidėstymus. Mūsų laukelyje buvo skirtingi žaidimai nuo tų, kuriuos turėjo kitos komandos. Tai reiškia, kad palyginti savo veiksmus su tuo, ką daro kitos komandos, buvo neįmanoma, o dėl to, tarp komandų nėra ir varžymosi. Tai veda tik prie bendros grupės sėkmės. Taigi, žaidimas labai puikiai moko bendradarbiauti ir integruotis. Man jis labai patinka!

Dalyvis nr. 3

Man žaidimas patiko, nes jame yra daug skirtingų veiklų. Nuo pabėgimo kambario žaidimo logikos viskas smarkiai skiriasi bei priklauso tik nuo to, kas yra tavo laukelyje, o tavo veiksmų pasekmės veda į vis skirtingus žaidimo taškus.

Dalyvis nr. 4

Visi užsiėmimai man taip pat pasirodė puikūs. Aš suvokiau, kad aš jau laukdavau naujo galvosūkio, dar nebaigęs spręsti paskutiniojo! Galvodavau... O kas bus toliau? Pasitaikydavo vis skirtingos užduotys, reikalaujančios vis kitokių komandos žmonių gebėjimų.

Kokią "žinutę" išsinešėte iš Red Alert žaidimo?

Tai yra nuostabus žaidimas, kuris privedė prie tokios išvados, kad "Mes visada turime kalbėtis apie tai, kas vyksta už mūsų mikro užduočių ribų, kaip komanda. Mes turime komunikuoti ir su savo oponentais, bei išties matyti bendrą vaizdą.".

Kaip manote, koks yra svarbiausias jūsų Red Alert žaidime išmoktas dalykas?

Dalyvis nr. 3

Svarbiausias dalykas, kurį išmokau šiame žaidime, buvo komandos dinamika bei visų individualios stiprybės. Aš pastebėjau, kad kiekvienas turi skirtingus įgūdžius... Vis skirtinguose žaidimuose, vis skirtingi žmonės sugebėdavo atrasti išeitį. Man tai buvo geriausia šio žaidimo dalis. Komandinis darbas!

Dalyvis nr. 2

Noriu padėkoti kūrėjų komandai - aš puikiai praleidau laiką!

Visos klientų istorijos