Rags to Riches

Sukurkite milžinišką logotipą iš nereikalingų drabužių

1 - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
20 - Neribotai

Apie

Tai itin įdomi bei maloni įmonės socialinės atsakomybės veikla, skatinanti padėti ir tuo pačiu dar kartą panaudoti nereikalingus daiktus. Konferencijos metu mes padedame jums surinkti nebereikalingus drabužius bei kitus daiktus iš dalyvių. Panaudodami vien šiuos daiktus ir pasitelkę bendravimo įgūdžius, dalyvia kartui sukuria didelį savo įmonės logotipą.


Mokymosi rezultatai

Ši veikla suteikia unikalią ir pasitenkinimą teikiančią dovanojimo patirtį jūsų visai komandai, skatina daugiau galvoti apie nereikalingų daiktų perdirbimą, kuriuos kitu atveju tektų išmesti. Visą komandą sutelkiančiame renginyje įrodoma, jog komandinis darbas tikrai gali turėti teigiamos įtakos tiek dalyviui, komandai, tiek visai aplinkai.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Šis žaidimas specialiai sukurtas, atsižvelgiant į ĮSA. Jūsų atiduotus ir logotipui sukurti panaudotus drabužius bei daiktus įsipareigojame pristatyti į jūsų pasirinktą labdaros organizaciją.


Related Testimonial

Rags To Riches“ yra labai maloni veikla, kuri paskatino dalyvius kurti tinklus ir tuo pačiu jaustis puikiai kartu aukojant. Abipusiškai naudinga veikla!

World Event Organisation

Atsiųskite užklausą