Push It!

Interaktyvus planšetėms pritaikytas žaidimas

1 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija
20 - 200

Apie

Komandos gauna po keletą planšetinių kompiuterių, kurie yra sugrupuoti bevieliu ryšiu, kad užtikrintų dalyvių bendradarbiavimą, priimant visus sprendimus. Renginio moderatorius pristato užduotis ir kontroliuoja veiklos ritmą, valdydamas visas planšetes vienu mygtuko paspaudimu. Komandos sprendžia galvosūkius, fizines bei logines užduotis, kurių temos yra pritaikytos kolektyvui.


Mokymosi rezultatai

Ši veikla gali būti pritaikyta produkto išmanymo, prekinio ženklo žinomumo ar bet kurio kito, jums aktualaus įgūdžio tobulinimui. Jūs pasirenkate, kokią žinutę norite perduoti ir padėti įsisavinti. „Push it!” žaidimas yra puikiai tinkamas kaip konferencijos aktyvatorius, motyvuojantis dalyvius įsitraukti į komandinį darbą ir susivienyti.


Push it“ yra lengvai pritaikoma novatoriška programa, kuri buvo pritaikyta taip, kad padėtų pasiekti mūsų pageidaujamus rezultatus. Mums buvo labai malonu dirbti su „UNIVERSUM“ – „Catalyst Romania“. Jie sugebėjo pristatyti kūrybiškas idėjas ir sėkmingai jas plėtoti bei įgyvendinti mūsų renginio metu.

Luiza Toma
Danone Romania

Atsiųskite užklausą