Mainų vėjai

Derybų ir prekiavimo žaidimas piratų tema

1 - 2 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija
24 - Neribotai

Apie

Kiekviena komanda – piratų laivo įgula – atplaukia su grobio pilnu laivu. Jų tikslas – kuo daugiau parduoti ir surinkti kuo daugiau turtų, mezgant pažintis su kitais uosto prekeiviais bei klasta ir apgaule išviliojant kuo daugiau svarbios informacijos apie rinką. Žaidimas susideda iš keturių ciklų, ketverių metų. Komandų ryšiai kaskart stiprėja, prekyba auga, verslai plečiasi. Žaidimui spalvų suteikia naudojamas rekvizitas – kardai, akies raiščiai ir skarelės, tačiau tai tikrai nėra tik šėlionės! Mat smagiausia tiems, kuriems labiausiai sekasi, o sėkmė priklauso nuo strategijos ir įgūdžių.


Mokymosi rezultatai

„Mainų vėjai“ yra įvairiapusis ir itin įtraukiantis žaidimas, išlaikantis įtampą iki pat pabaigos. Jo esmė bei raktas į sėkmę – ryšių su klientais vystymas bei pasitikėjimo kūrimas. Nors tai konkurencija paremta programa, tačiau pačios sėkmingiausios yra su kitais bendradarbiaujančios komandos, kurios siekia abiems pusėms naudingų rezultatų, tuo pat metu sutelkdamos dėmesį į savo pačių siekiamus tikslus.


Related Testimonial

Koks smagus verslo imitavimas. Mums labai patiko persirengti, tartis ir derėtis. Buvo labai smagu. Veiklos metu atradome labai daug dalykų, apie kuriuos kartu diskutavome vėliau.

Konica Minolta

Atsiųskite užklausą