Lėlininkų dirbtuvės

Sukonstruokite gigantiškas lėles

2 - 3.5 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
15 - Neribotai

Apie

Ar kada susimąstėte, kiek individualių judesių reikalauja paprasčiausias vaikščiojimo veiksmas? Svorio perkėlimas nuo vienos kojos ant kitos, klubų, juosmens, nugaros ir kitų kūno dalių įjungimas į procesą, siekiant išlaikyti pusiausvyrą… Tam reikia maksimalios koordinacijos. „Lėlininkų dirbtuvės” prasideda nuo brėžinių, instrukcijų bei įrankių. Lėlės konstruojamos pagal iš anksto kiekvienai komandai individualiai paruoštą temą: ekologija, kolega, motyvacija ir pan. Pagaminus lėlę, 8-9 komandos nariai mokosi ją valdyti, o kiti ruošia pasirodymo scenarijų. Kulminacija - vaidinimas bei bendras šokis.


Mokymosi rezultatai

„Lėlininkų dirbtuvės” reikalauja kiekvieno komandos nario įsitraukimo, pradedant strategijos kūrimu ir baigiant projekto įgyvendinimu. Vienas iš pagrindinių iššūkių – sumanus užduoties suskaidymas į smulkesnius žingsnius, jog būtų būtų įveiktas, regis, neįmanomas įveikti projektas – lėlė, judanti it žmogus. Kiekviena komanda tampa lėlės „nervų sistema”, valdančia aibę judesių, tad entuziastingas komandinis darbas ir visiškai aiški tarpusavio komunikacija yra itin svarbu.


Related Testimonial

Tai, ką mes išmokome dalyvaudami programoje Lėlininkų dirbtuvės, mums tapo svarbia metafora, kuria mes naudojamės siekdami atkreipti komandos dėmesį į komandinio darbo ir ne žodžiais, o veiksmais požiūrio svarbą.

British American Tobacco

Atsiųskite užklausą