Kūno Repas

Šmaikščios ritmo pratybos

10 - 30 min.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
30 - Neribotai

Apie

Truputį kvaištelėjęs dirigentas apšildo auditoriją juokingais kūno garsų pratimais ir supažindina su užduotimi – apsimovę ryškiaspalves gumines pirštines dalyviai turi trypti kojomis, pliaukšėti per kūną ir dainuoti unisonu. Taip sukuriamas spalvingas ir itin linksmas muzikinis pasirodymas, išjudinantis ir iš naujo sutelkiantis jau apsnūdusius renginio svečius. Ši garsų ir vaizdų fiesta priverčia kiekvieną ne tik šypsotis, bet ir balsu kvatotis.


Mokymosi rezultatai

Iš pirmo žvilgsnio kiek kvailokas ir net beprotiškas, tačiau neįtikėtinai efektyvus „Kūno repo” aktyvatorius pralinksmina net ir pačią reikliausią auditoriją. Pasitelkiant humorą, ritmo galią ir bendrumo pojūtį, dalyviai išsijudina, pasikrauna teigiamos energijos ir lengviau susitelkia į tolimesnius konferencijos pranešimus.


Kai tik mūsų konferencijoje energijos lygis pasiekė žemą lygį, mes išbandėme programą „Kūno repas“. Ji atnešė mūsų norimą efektą. Ji pakėlė dalyvių nuotaiką ir privertė visus šypsotis. Visi dalyviai galėjo geriau įsisąmoninti popietinį konferencijos turinį.

Nestle

Atsiųskite užklausą