Knowing Me Knowing You - Work Styles

Susipažinkite su skirtingais kolegų darbo stiliais

1 - 2 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
12 - Neribotai

Apie

Daugelis sutiks, jog komandos veiksmingumui užtikrinti reikalinga darbo stilių įvairovė. Tačiau tai taip pat gali sukurti konfliktus tarp darbuotojų, nesuprantančių vienas kito darbo stiliaus. Programa prasideda apšilimu: savo darbo stiliaus atpažinimu ir panašumų su kitais ieškojimu. Atradus kuo daugiau dalyvių, turinčių sutampantį stilių, suformuojamos komandos. Atlikus bendrą užduotį, komandos performuojamos į tokias, kuriose sumaišomi skirtingus darbo stilius turintys dalyviai. Pakartoję panašią užduotį, dalyviai atranda, kiek daug privalumų turi įvairovė komandoje.


Mokymosi rezultatai

Šis komandos formavimo iššūkis, visų pirma, suteikia galimybę dalyviams atrasti sau tinkamiausią būdą dirbti. Tyrimai parodė, jog efektyviausias komandas sudaro žmonės, dirbantys įvairiais stiliais. Taigi ši veikla yra skirta atrasti dalyvių tarpusavio panašumus ir skirtumus, išsiaiškinti būdus, kaip suderinti skirtingus darbo stilius bei įrodyti, jog darbo stilių įvairovė turi būti skatinama, nes taip komanda sugeneruoja daugiau idėjų ir pasiekia efektyvesnius rezultatus.


Related Testimonial

Tai pats geriausias pratimas, skirtas nagrinėti ir stiprinti supratimą apie darbo stilius grupėje. Pratimo sumanus ir neformalus formatas gerokai pranoksta tradicinį formalų asmenybės testą. Labai rekomenduojame.

URREA

Atsiųskite užklausą