Knowing Me Knowing You

Susipažinkite su kitais ir laimėkite taškų komandai

30 min. - 1 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
30 - Neribotai

Apie

Užduotis pradedama susiskirstant komandomis, kurioms nurodoma rasti kuo daugiau savo panašumų su kitais dalyviais. Taškai uždirbami randant įvairiausių sutapimų – tiek asmeninių, tiek susijusių su verslu ar kita veikla. Dalyviai vaikšto po patalpą ir mezga ryšius vieni su kitais, kol suskamba švilpukas ir jie vėl grįžta į savas komandas susiskaičiuoti taškų ir laukti kitos užduoties.


Mokymosi rezultatai

Glaudūs ryšiai tarp darbuotojų sukuria vertę kompanijai. Šis susipažinimo žaidimas padeda surasti bendrumą su kolegomis, išmokti vieniems su kitais dalintis informacija ir gerąja praktika, o geresni santykiai, be abejo, skatina visus kartu siekti dar geresnių rezultatų.


Fizinis atstumas

physical distancing

Fizinis atstumas

Ši veikla gali būti vykdoma laikantis būtino fizinio atstumo reikalavimų. Galime užtikrinti, kad veiklos metu nebus naudojamos priemonės, kurias reiktų perduoti dalyviams tarpusavyje. Mūsų patyrę fasilitatoriai, nepaisant apribojimų, suteiks galimybę gauti didžiausią patyriminio mokymosi vertę iš šios programos. Susisiekime kaip galėtume Jūsų komandai padėti pritaikyti šią veiklą pagal fizinio atstumo reikalavimus.

Related Testimonial

Labai ačiū už tai, kad visi taip energingai nusiteikę kūrė tinklus ir mezgė santykius. Mes visi sužinojome šiek tiek neįprastų dalykų vieni apie kitus ir užmezgėme geresnius ryšius.

Hitachi

Atsiųskite užklausą