Kino bandymai

Senų filmų ištraukų dubliavimas

1 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija
10 - Neribotai

Apie

„Kino bandymai” tai ypatingai lankstaus formato užsiėmimas, leidžiantis įsigilinti į organizacijai aktualias temas labai smagiu būdu. Kiekviena komanda gauna po trumpą filmo ištrauką. Parinktuose klipuose dominuoja spalvingi veikėjai ir ryški dinamika, tačiau originalūs tekstai yra pašalinti. Gavusios iš anksto paruoštas temas, susijusias su įmone, jos vertybėmis, produktais, komandos turi sukurti logišką dialogą, tinkantį filmuotos medžiagos turiniui. Renginys pasiekia kulminaciją, kai parepetavę dalyviai per ribotą laiką įrašo savo garso takelį ir pristato kitoms komandoms.


Mokymosi rezultatai

Laiko pojūtis ir koordinacija – raktas į puikią komandos sinchronizaciją. Kino dubliavimo veikla yra galingas komandos formavimo įrankis, leidžiantis paanalizuoti kompanijos komunikaciją, vertybes bei klientų aptarnavimą. Tam, jog iššūkis būtų įveiktas laikantis griežtų terminų – reikalingas stiprus lyderis. Tad vaidmenų pasiskirstymas, komunikavimas tarpusavyję ir drąsių sprendimų priėmimas yra itin svarbūs šio renginio sėkmę lemiantys veiksniai.


Related Testimonial

Mes pasinaudojome „Re-Dub“ žaidimu siekdami pradėti vieno iš savo lyderių seminarą. Mes gavome po kelis animacinius klipus ir sukūrėme naujus scenarijus, pagrįstus realiomis valdymo situacijomis. Rezultatai buvo nuostabūs ir juokingi, o žmonės stebėjosi: „Negi tai tikrai mano balsas?“. Žaidimas yra maloniai intensyvus, vaidmenimis reikia pasiskirstyti labai greitai, todėl nelieka laiko svarstymams!

Estonian Energy
Jannika Lill

Atsiųskite užklausą