Go Team - Go Give

Dovanoti – gera!

1 - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

Planšetėse veikianti programėlė „Go Team“ veda dalyvius specialiu maršrutu. Pagal GPS atpažinusi, jog komanda pasiekė reikiamus punktus, programėlė pateikia atitinkamas užduotis – klausimus, galvosūkius, kūrybinius iššūkius ar tiesiog užuominas. Orientacinio žygio principu veikiantis žaidimas „Go Team” gali būti pritaikytas bet kokiai vietovei, bet kokiam komandų kiekiui ir netgi bet kokiam, jūsų pasirinktam, mokymosi rezultatui. Žaidimo variantas „Go Give" – tai veiklos pritaikymas jūsų pasirinktam „B1G1" dalijimosi projektui


Mokymosi rezultatai

„Go Team – Go Give“ panaudojimas yra beribis – darbuotojų įtraukimas, mokymas, produktų pristatymas, rinkodara ir reklama bei atsiliepimų rinkimas. Sužinokite daugiau apie jūsų konferencijos vietą, konkrečių mokymosi rezultatų analizę, mėgaukitės ir įkvėpkite savo komandą darydami įtaką daugybei žmonių visame pasaulyje.


Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Įsivaizduokite, kad kiekvieną kartą jums dalyvaujant kompanijos komandos formavimo renginyje, alkanas vaikas gauna maisto… arba kažkas atranda gyvybiškai svarbaus vandens… arba pasodinamas medis.

„B1G1“ – tai socialinė kampanija ir pelno nesiekianti organizacija, kurios misija yra kurti pasaulį, kuriame būtų dalijamasi.

„Go Team - Go Give“ yra puikiai integruojamas į „B1G1“ dalijimosi projektus. Prieš renginį mes padedame jums pasirinkti „B1G1“ projektus ir, atsižvelgę į jūsų norimus mokymosi rezultatus, parengiame užduotis, pritaikytas tik jums.

Related Testimonial

Mums tikrai labai patiko „Go Give“. „Go Team“ programa buvo ne tik smagi, bet ir suteikė daug juoko. Manau, mes visi geriau pažinome vienas kito stipriąsias puses. O tai yra puiku. Geriausias programos akcentas - galimybė kartu aukoti labdarai. Aš labai rekomenduoju „Go Give“.

Cervello

Atsiųskite užklausą