Go Engage

Paverskite konferenciją žaidimu

30 min. - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
1 - 2000

Apie

„Go Engage“ veikla, kurioje naudojama „Go Team“ platforma, yra universali priemonė dalytis turiniu, rinkti informaciją ir skatinti kūrybinį mąstymą. „Go Engage“ turi daugybę įvairių programėlių, kurias galima pritaikyti ir adaptuoti taip, kad atneštų jūsų pageidaujamus rezultatus. Šią programą galima tiesiogiai pritaikyti asmenims arba grupėms, sudarant sąlygas dialogui ir atsiliepimams.


Mokymosi rezultatai

Nesvarbu, ar ją naudosite informacijos rinkimui, informacijos pateikimui ar ryšių kūrimo skatinimui, „Go Engage“ žaidybinė platforma skatina bendradarbiavimą ir viliojančiu bei patraukliu būdu atveria kelią bendravimui bei diskusijoms. Ji išplečia žinias, gerina santykius, o tai, savo ruožtu, pozityviai veikia darbovietės aplinką. „Go Engage“ motyvuoja darbuotojus, sukuriant sąlygas, kur kiekvienas gali laisvai reikšti savo idėjas ir nuomonę.


The quiz was an excellent way to keep participants engaged whilst waiting for the gala dinner to start. It provided them with an opportunity to challenge themselves on their knowledge while bonding with other attendees taking the quiz together as one team.

James Dunn, Director of Business Development
The British Chamber of Commerce Shanghai

Atsiųskite užklausą