Go Engage

Paverskite konferenciją žaidimu

30 min. - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
1 - 2000

Apie

„Go Engage“ veikla, kurioje naudojama „Go Team“ platforma, yra universali priemonė dalytis turiniu, rinkti informaciją ir skatinti kūrybinį mąstymą. „Go Engage“ turi daugybę įvairių programėlių, kurias galima pritaikyti ir adaptuoti taip, kad atneštų jūsų pageidaujamus rezultatus. Šią programą galima tiesiogiai pritaikyti asmenims arba grupėms, sudarant sąlygas dialogui ir atsiliepimams.


Mokymosi rezultatai

Nesvarbu, ar ją naudosite informacijos rinkimui, informacijos pateikimui ar ryšių kūrimo skatinimui, „Go Engage“ žaidybinė platforma skatina bendradarbiavimą ir viliojančiu bei patraukliu būdu atveria kelią bendravimui bei diskusijoms. Ji išplečia žinias, gerina santykius, o tai, savo ruožtu, pozityviai veikia darbovietės aplinką. „Go Engage“ motyvuoja darbuotojus, sukuriant sąlygas, kur kiekvienas gali laisvai reikšti savo idėjas ir nuomonę.


Related Testimonial

Go Engage buvo puikus pasirinkimas mūsų konferencijai. Supratome, jog tai veiksmingas bendravimo su dalyviais būdas, padedantis juos įtraukti į tinklų kūrimą ir skatinantis išreikšti savo nuomonę apie konferencijos turinį. Tai yra puikūs atsiliepimai, kuriais remiantis savo kitą konferenciją galime padaryti dar efektyvesne.

KPMG

Atsiųskite užklausą