Go Engage

Paverskite konferenciją žaidimu

30 min. - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
1 - 2000

Apie

„Go Engage“ veikla, kurioje naudojama „Go Team“ platforma, yra universali priemonė dalytis turiniu, rinkti informaciją ir skatinti kūrybinį mąstymą. „Go Engage“ turi daugybę įvairių programėlių, kurias galima pritaikyti ir adaptuoti taip, kad atneštų jūsų pageidaujamus rezultatus. Šią programą galima tiesiogiai pritaikyti asmenims arba grupėms, sudarant sąlygas dialogui ir atsiliepimams.


Mokymosi rezultatai

Nesvarbu, ar ją naudosite informacijos rinkimui, informacijos pateikimui ar ryšių kūrimo skatinimui, „Go Engage“ žaidybinė platforma skatina bendradarbiavimą ir viliojančiu bei patraukliu būdu atveria kelią bendravimui bei diskusijoms. Ji išplečia žinias, gerina santykius, o tai, savo ruožtu, pozityviai veikia darbovietės aplinką. „Go Engage“ motyvuoja darbuotojus, sukuriant sąlygas, kur kiekvienas gali laisvai reikšti savo idėjas ir nuomonę.


Related Testimonial

Belaukiant kol prasidės šventinė vakarienė, viktorina buvo puikus būdas užimti dalyvius ir išlaikyti juos kartu. Tai suteikė jiems galimybę išbandyti savo žinias, bei dalintis jomis su kitais dalyviais, kaip viena komanda.

James Dunn, Director of Business Development
The British Chamber of Commerce Shanghai

Atsiųskite užklausą