„DBB“ užsikrėtė „F1“ komandine dvasia

Paskelbta 2014-03-12

„Formulė 1“ turi būti pagrindine komandinio darbo patirtimi. Laikas prarandamas ir įgyjamas greitai važiuojant trasoje ir sustojus automobilių sustojimo punkte. Pasaulinė reklamos agentūra „DDB“ neseniai Makao išbandė savo komandos įgūdžius programoje „Formulė 1“.

Pasiruošimas ir planavimas

Komandos formavimas prasidėjo, kai kiekviena komanda gavo po instrukcijų brošiūrą su brėžiniais, paaiškinančiais, kaip pažymėti, uždėti etiketę ir išpjauti skirtingas formulės 1 lenktyninių automobilių dalis iš kartono plokščių. Užsidegusios komandos pradėjo konstruoti įvairias automobilių dalis: atvirą kabiną, variklį, kairę ir dešinę paneles bei kėbulo apačią, variklio dangtį, priekį, priekinį ir galinį sparnus.

Konstravimas: komandinio darbo ugdymas

Sukonstravusios dalis, komandos kartoninius ratus primontavo prie pagrindinio korpuso važiuoklės ašių. Tada buvo patikrintos prie priekinių ašių pritvirtintos vairo dalys. Automobiliui betrūko vos vieno elemento - dekoro! Kiekvienos komandos automobiliams papuošti buvo naudojami įvairūs lenktynėms skirti reikmenys, balionai ir „DDB“ logotipai. Tai sukūrė priklausymo ir pasiekimo jausmus bei komandinę dvasią, siekiant komandas įkvėpti artėjančioms lenktynėms.

Lenktynės: varžosi komandos!

Po parado ir komandinės patirties apžvelgimo, atėjo eilė karštoms lenktynėms. Atvažiavę į automobilių sustojimo punktą, vairuotojai pasikeitė, o visa komanda automobilį pasuko 180 laipsnių kampu, kad šis paliktų sustojimo punktą ir tęstų lenktynes. Štai čia komandos praranda arba laimi laiko, priklausomai nuo laiko valdymo, efektyvaus komandinio darbo ir sėkmės. Šiose lenktynėse į finalą patenka tik dvi komandos, o ant nugalėtojų podiumo galiausiai lipa ir šampaną šauna tik viena komanda!

Laimingas klientas

„Programa „Formulė 1“ - unikali ir novatoriška komandos formavimo programa, į kurią įsitraukia kiekvienas, o dėmesys sutelkiamas į pergalę. Visais etapais - nuo konstravimo iki dekoravimo, apibendrinimo ir lenktynių, galima justi komandinę dvasią, o finalinės lenktynės visiems dalyviams sukuria įsimintiną renginį .“ Geok Pin Tan, „DDB Worldwide Lt“ finansų direktorius.

Spauskite čia, jei norite gauti daugiau informacijos apie programą „Formulė 1

Visos klientų istorijos