Escape the Blizzard Online

Virtualios išlikimo žaidynės

1 - 1.5 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

Escape the Blizzard Online žaidimo veiksmas prasideda nuo jaukaus kolektyvo susibūrimo namelyje, apsnigtuose kalnuose. Staiga pasigirsta pavojaus signalas – artėja stipri pūga. Jog išgyventų, komandos privalo palikti namelį. Pakeliui dalyviai susiduria su galybe laukinių iššūkių ir siekia išgyventi. Mazgų rišimas, gyvūnų pėdsakų atpažinimas, pirmoji pagalba, susigaudymas kalnuose – tai tik keli pavyzdžiai, su kokiomis užduotimis susiduria komandos.

Komanda, kuri darniai veiks kartu – išgyvens kartu. Dalyviai pasitelkia savo praktinius įgūdžius, daro temines nuotraukas, priima loginius bei aktyvius iššūkius – daro viską, jog saugiai nusileistų žemyn nuo kalno.

Mokymosi rezultatai

Escape the Blizzard Online padės puoselėti komandos atsparumą ir bendradarbiavimo įgūdžius. Šis žaidimas buvo sukurtas specialiai, jog paskatintų komandos narius bendradarbiauti. Kiekvienas asmuo yra svarbus, nes gali turėti dalį klausimo ar sprendimo, tad tik dirbdami kartu, visi įveiks užduotis. Įtraukianti tema ir įdomūs iššūkiai leis dalyviams dalintis savo patirtimis, geriau susipažinti neformaliu, nuoširdžiu būdu. Kadangi žaidimo iššūkiai yra įkvėpti realaus gyvenimo išlikimo įgūdžių, įveikę žaidimą dalyviai įgaus naudingų, praversiančių žinių.

Related Testimonial

Puikiai praleidome laiką, juokėmės, bendravome ir visiems labai patiko.

Mental Health Innovations

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą