Escape the Blizzard

Komandinės išlikimo žaidynės

1 - 3 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

Escape the Blizzard žaidimo veiksmas prasideda nuo jaukaus kolektyvo susibūrimo namelyje, apsnigtuose kalnuose. Staiga pasigirsta pavojaus signalas – artėja stipri pūga. Jog išgyventų, komandos privalo palikti namelį. Pakeliui dalyviai susiduria su galybe laukinių iššūkių ir siekia išgyventi. Mazgų rišimas, gyvūnų pėdsakų atpažinimas, pirmoji pagalba, susigaudymas kalnuose – tai tik keli pavyzdžiai, su kokiomis užduotimis susiduria komandos.

Komanda, kuri darniai veiks kartu – išgyvens kartu. Dalyviai pasitelkia savo praktinius įgūdžius, daro temines nuotraukas, priima loginius bei aktyvius iššūkius – daro viską, jog saugiai nusileistų žemyn nuo kalno.

Mokymosi rezultatai

Escape the Blizzard padės puoselėti komandos atsparumą ir bendradarbiavimo įgūdžius. Šis žaidimas buvo sukurtas specialiai, jog paskatintų komandos narius bendradarbiauti. Kiekvienas asmuo yra svarbus, nes gali turėti dalį klausimo ar sprendimo, tad tik dirbdami kartu, visi įveiks užduotis. Įtraukianti tema ir įdomūs iššūkiai leis dalyviams dalintis savo patirtimis, geriau susipažinti neformaliu, nuoširdžiu būdu. Kadangi žaidimo iššūkiai yra įkvėpti realaus gyvenimo išlikimo įgūdžių, įveikę žaidimą dalyviai įgaus naudingų, praversiančių žinių.

Atsiųskite užklausą