E-choras

Energizuojanti vokalinė treniruotė virtualiems susitikimams

30 - 45 min.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

„E-choras" neturi ribų. Jis tinka mažai komandai, visam skyriui ar net visai įmonei! Nereikia jokios papildomos įrangos, užtenka nešiojamojo kompiuterio, mobilaus telefono ir Zoom (ar kitos) konferencijų platformos. Sumaniai sustyguota internetinio choro pramoga geba apeiti problemas susijusias su interneto vėlavimu ir muzikiniu pasirodymu. Treniruotės metu dalyviai išjungia savo mikrofonų garsą, o savo finalinį pasirodymą individualiai įrašo telefonais, diktofonais ar WhatsApp programėle. Taip kuriama visus įtraukianti atmosfera, leidžianti atsipalaiduoti tiems, kurie nesijaučia jaukiai dainuodami prieš kitus. Šventinis momentas laukia dalyvių jau po renginio, kai visi išgirsta profesionalaus prodiuserio paruoštą galutinę dainos versiją, apjungiančią visų balsus. Norint dar ilgiau išliekančių prisiminimų, rezultatas gali būti sujungtas su vaizdine medžiaga iš konferencijos.

Mokymosi rezultatai

Komandos ryšio stiprinimo veiklų nauda yra žinoma jau seniai, tačiau tradiciniai metodai staiga tapo neįmanomais. „E-choras" atitinka naująjį komandos formavimo veiklų standartą. Ši užduotis meta iššūkį nuotoliniams dalyviams peržengti susikurtus barjerus ir kartu švęsti pasiekimus. Saugioje aplinkoje, padedami profesionalaus trenerio, net ir uždariausi komandos dalyviai bus maloniai nustebinti, ką gali pasiekti per tokį trumpą laiką. Finalinis pasirodymas gali tapti galinga vienybės demonstracija pradedant ar užbaigiant kitą komandos susitikimą.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą