Domino efektas

Komandos kuria didžiulį domino šedevrą

30 min. - 1 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija
6 - 150

Apie

Domino ralyje komandos turi sudėlioti kuo greitesnę domino trasą ir pasiekti tikslą – susprogdinti balioną. Sudėlioti domino kaladėlių trasą atrodo paprasta, tačiau iššūkiu tampa privalomos panaudoti papildomos priemonės: elektros lemputės, laiptai, liniuotės ir kita. Tai reiškia ir papildomas sekundes, o juk jos čia svarbiausios, varžantis dėl pirmos vietos. Papildomų kliūčių galima išvengti tik įvykdžius tam tikras užduotis, tačiau laiko nėra daug, todėl efektyvus darbų pasiskirstymas komandoje būtinas. Finale visos komandos dalyvauja azartiškame Grand Prix, laimi ta, kuri greičiausiai pasiekia finišą.


Mokymosi rezultatai

Šioje užduotyje svarbiausia yra vieningas komandos sprendimas. Tikslas yra greičiausiai pasiekti finišą, tačiau yra skirtingų būdų tai įgyvendinti: ar komandos bandys įveikti papildomus iššūkius, kad galėtų sumažinti būtinas trasoje panaudoti priemones? O galbūt susikoncentruos tik į statybą ir nesidairydami į šalis konstruos? Kantrybė, susiklausymas, planavimas ir sprendimų priėmimas - visa tai yra komandos raktas į sėkmę.


Programa „Domino efektas“ yra komandos formavimo žaidimas, suteikiantis puikių mokymosi rezultatų, kuriuos lengva pritaikyti kasdienio darbo situacijose. Žaidimo apibendrinimas po renginio šį žaidimą iš paprastos pramogos pavertė mokymosi priemone.

Karin Taalik
Elektrilevi, Estonia

Atsiųskite užklausą