Bookworx

Sukonstruokite ir padovanokite knygų lentyną vaikams

2 - 4 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
6 - Neribotai

Apie

Po komandinio „idėjų lietaus“ paskirstomi vaidmenys ir pradedama projektuoti ir konstruoti knygų lentyną. Pusė komandos narių yra atsakingi už įmantrios teminės knygų lentynos pagrindo sukūrimą, o kita pusė, kuri dalyvavo dekupažo dirbtuvėse, yra atsakinga už lentynų pavertimą meno kūriniu. Sukonstravus knygų lentyną, prieš paaukojant ją vietos organizacijai, kiekviena komanda trumpai pristato savo kūrinį, paaiškindama už savo meninio kūrinio slypinčią idėją.


Mokymosi rezultatai

Šioje veikloje itin svarbus pasiskirstymas darbais ir vieningas bendro tikslo siekis. Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas kuria ilgalaikius rezultatus ir ryšius.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

„BookWorx“ padeda suprasti išteklių svarbą švietimo srityje ir tai, kaip mes visi galime prisidėti paprastais, tačiau efektyviais darbais, padedančiais sumažinti knygų trūkumą nepasiturinčiose bendruomenėse ir jų institucijose. Prieš padovanojant knygų lentyną, grupės taip pat gali rinkti knygas ir jomis užpildyti lentyną, bei kartais ją atnaujinti naujomis knygomis.


Related Testimonial

Mes sąmoningai pasirinkome šią veiklą, kad sutelktume savo žmones aukojimo džiaugsmui. Kadangi tai buvo taktiška veikla, žmonės džiaugėsi darydami kažką neįprasto. Žmonės buvo labai patenkinti, nes jų pastangos buvo labai naudingos.

NALCO

Atsiųskite užklausą