Blockbusters - Remote

Sukurkite filmo anonsą su savo nuotoline komanda

1.5 - 3 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

„Blockbusters ­– Remote” meta iššūkį dalyviams – įmonės verslo žinutes, vertybes ar prekės ženklą perkelti į ekraną, sukuriant dinamišką ir dėmesį pritraukiantį kino filmo anonsą. Po trumpo instruktažo konferencinių pokalbių programėlėje, 3-5 dalyvių komandos susiskirsto į atskirus konferencijos kambarius. Komandos sugalvoja filmo idėją, sukuria 6-10 scenų siužetinę liniją bei pasirenka garso takelį. Tuomet dalyviai nufilmuoja scenas telefonais ar planšetėmis ir pasidalina filmuota medžiaga su komanda. Realiu laiku gautus įrašus mūsų vaizdo redaktoriai, vadovaujami komandų, sujungia į Oskaro vertą filmą.

Mokymosi rezultatai

Dalyviai išmoksta, jog su tinkamu požiūriu fizinis komandos narių atsiskyrimas nėra joks barjeras siekiant vieningo aukštos kokybės rezultato. Kiekviena komanda privalo iš anksto apgalvoti, suplanuoti ir ekspertiškai atlikti užduotį, jog sukurtų temą atitinkantį siužetą. Dalyviai turės išlipti iš komforto zonos vaidindami, rašydami siužetą ir filmuodami bei žongliruodami skirtingomis rolėmis. Kiekvienas komandos narys yra atsakingas už savo dalį ir jos atlikimą laiku bei kokybiškai. Siekiant užtikrinti, jog filmo kokybė yra būtent tokia, kokios ir norėta, daug bendradarbiaujama su komandos nariais ir veiklos fasilitatoriais, tad stiprinami komunikacijos įgūdžiai.

Remote Team Activity

Veikla nuotolinėms komandoms

Jei jūsų komanda neturi galimybės būti viename mieste ar toje pačioje fizinėje erdvėje, išbandykite internetinę šios veiklos versiją, skirtą būtent nuotoliniu būdu dirbančioms komandoms. Tai puikus būdas įtraukti, motyvuoti ir suvienyti žmones. Pasitelkiant vaizdo konferenciją, mūsų patyrę fasilitatoriai padės jums visos veiklos metu. Susisiekite, norėdami sužinoti, kaip galime pritaikyti šį užsiėmimą specialiai jūsų nuotolinei komandai.

Atsiųskite užklausą