Blockbusters - Remote

Sukurkite filmo anonsą su savo nuotoline komanda

1.5 - 3 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

„Blockbusters ­– Remote” meta iššūkį dalyviams – įmonės verslo žinutes, vertybes ar prekės ženklą perkelti į ekraną, sukuriant dinamišką ir dėmesį pritraukiantį kino filmo anonsą. Po trumpo instruktažo konferencinių pokalbių programėlėje, 3-5 dalyvių komandos susiskirsto į atskirus konferencijos kambarius. Komandos sugalvoja filmo idėją, sukuria 6-10 scenų siužetinę liniją bei pasirenka garso takelį. Tuomet dalyviai nufilmuoja scenas telefonais ar planšetėmis ir pasidalina filmuota medžiaga su komanda. Realiu laiku gautus įrašus mūsų vaizdo redaktoriai, vadovaujami komandų, sujungia į Oskaro vertą filmą.

Mokymosi rezultatai

Dalyviai išmoksta, jog su tinkamu požiūriu fizinis komandos narių atsiskyrimas nėra joks barjeras siekiant vieningo aukštos kokybės rezultato. Kiekviena komanda privalo iš anksto apgalvoti, suplanuoti ir ekspertiškai atlikti užduotį, jog sukurtų temą atitinkantį siužetą. Dalyviai turės išlipti iš komforto zonos vaidindami, rašydami siužetą ir filmuodami bei žongliruodami skirtingomis rolėmis. Kiekvienas komandos narys yra atsakingas už savo dalį ir jos atlikimą laiku bei kokybiškai. Siekiant užtikrinti, jog filmo kokybė yra būtent tokia, kokios ir norėta, daug bendradarbiaujama su komandos nariais ir veiklos fasilitatoriais, tad stiprinami komunikacijos įgūdžiai.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą