AR - Pyramid Quest

Papildytos Realybės "Kapinių Reidas" ant jūsų komandinio stalo

30 min. - 1 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
6 - Neribotai

Apie

PR Piramidės Užduotis yra smagus komandinis žaidimas, paremtas planšetiniu kompiuteriu, kuris įneš visai naują įsitraukimo ir bendravimo lygį į jūsų ateinantį komandos formavimo užsiėmimą ar vakarienį renginį.

Komandos su nuostaba stebi, kaip antikinė Piramidė, tariamai, ima statytis savaime jūsų stalo viduryje. Pati piramidė, savaime suprantama, yra papildytos realybės objektas, sudarytas iš daugiasluoksnių 3D modelių tiesioginėje aplinkoje, kurią galima iš visų pusių apžiūrėti, pasitelkus planšetinį kompiuterį arba išmanųjį telefoną. Komandos nariai sujungia savo įgūdžius, siekdami įveikti antikinę Egiptietišką mįslę. Aukštos kokybės grafika pateiktos iššokančios liečiamo ekrano funkcijos, slenkantys akmenys ir užkoduoti hieroglifai suteikia tikrų nuotykių pojutį šioje užduotyje, kuri yra tarsi visai iš kito pasaulio.

Mokymosi rezultatai

Intriguojanti tema ir fantastiškas žaidimo formatas aktyviai skatina visus komandos narius dalyvauti. Sprendžiant galvosūkius ir taip artėjant link galutinio tikslo, komandoms būtina įdėmiai klausytis, apgalvoti visus įmanomus variantus, bei greitai priimti sprendimus, kadangi laikas yra ribotas. Besilinksminant ir besisocializuojant, dalyviai atras kitų talentus ir išmoks, kaip dirbti kartu, jog jūs pasiektumėte savo svarbiausius tikslus. Lengva konkurencija tarp stalų verčia įsitraukti ir sukuria linksmą atmosferą žaidėjams, kas leidžia lipdyti naujus ryšius su kolegomis.

Atsiųskite užklausą