knowing me knowing you work styles

„Ledlaužiai“ ir „aktyvatoriai“

Paskelbė Mark Davenport 2019-01-14

Kartu suburiate žmones iš skirtingų biurų? Rengiate ne vienai įmonei skirtą konferenciją? Kai susiburia žmonės iš skirtingų darboviečių, gali būti sunku paskatinti bendravimą ar tinklų kūrimą, ypač jei jie yra nepažįstami ar glaudžiai kartu nedirbantys komandos nariai. „Ledlaužiai“ padeda dalyviams lengviau susipažinti vieniems su kitais, nepriverčiant jų atsidurti dėmesio centre ar atsistoti priešais grupę. Be to, mūsų aktyvuojančių žaidimų naudojimas ilgai trunkančioje konferencijoje yra puikus būdas suteikti dalyviams energijos ir juos prablaškyti, kai ilgą laiką praleidžiama vienoje vietoje.

Sulaužykite tarpasmeninius barjerus su mūsų nuostabiais komandos formavimo „ledlaužiais“ ir „aktyvatoriais“. Tai puikus pretekstas, norint priversti dalyvius pajudėti ir pradėti bendrauti. Taip pat jie puikiai tinka pertraukos pristatymui arba verslo renginio pradžioje.

networking

„Kas yra „ledlaužiai ir „aktyvatoriai“?

„Ledlaužio“ ar „aktyvatoriaus“ apibendrinimas: tai trumpas, žaidimo principu paremtas tinklų kūrimo pratimas, skatinantis asmenis kalbėtis vieni su kitais arba šiek tiek sužinoti apie vieni kitų asmenines stipriąsias ar silpnąsias puses. Pavyzdžiui, „Face to Face“, yra tiesioginis bendravimo „ledlaužis“, skatinantis komandos narius sužinoti vienas kito interesus, formuojantis stiprius tarpasmeninius ryšius ir leidžiantis pažinti vieniems kitus ne tokioje formalioje aplinkoje.

Tuo tarpu mūsų programa „Mexican Railway“ yra „aktyvatorius“. Jos metu dalyviai lenktyniauja tarpusavyje, kas pirmas sukonstruos ir paleis savo geležinkelio sistemą. Tai daugiau fizinio aktyvumo reikalaujanti veikla nei „Face to Face“, todėl lieka mažiau laiko tinklų kūrimui. Čia dėmesys sutelkiamas į tvirtą komandinį darbą ir geresnę komandos dinamiką.

energisers and icebreakers

Kodėl verta naudoti „aktyvatorius“ ir „ledlaužius“?

Net ir didžiausi ekstravertai konferencijoje ar verslo susitikime pageidauja socialinius ryšius padedančių kurti veiklų, ypač tuomet, kai atsiduria tarp nepažįstamų žmonių ar didesnėje kompanijoje. Žinoma, daugumai žmonių reikia preteksto išsilaisvinti iš savo kiauto, pradėti bendrauti ir megzti socialinius ryšius su aplinkiniais. Tačiau dalyviams atsipalaidavus ir įsitraukus, tampa daug lengviau bendrauti su aplinkiniais, o tai akimirksniu sukuria neformalesnę ir jaukesnę atmosferą. Tačiau priversti dalyvius įsitraukti gali būti sudėtinga.

Komandos formavimo „ledlaužiai“ puikiai tinka, siekiant paskatinti dalyvius išeiti iš savo komforto zonos, suteikti pretekstą bendrauti ir pažinti į tą pačią komandą pakliuvusius žmones. Geras „ledlaužis“ gali iš karto sukurti atpalaiduojančią atmosferą ir leisti dalyviams jaukiau jaustis nepažįstamų žmonių tarpe.

Kaip rodo pavadinimas, „Aktyvatoriai“ būtent ir yra skirti „suaktyvinti“ dalyvius. Jie yra sukurti taip, kad ilgą laiką susitikime ar konferencijoje sėdinčių ir bendraujančių žmonių auditorijai suteikti energijos ir padėti prablaškyti šiek tiek pavargusią ar išsisėmusią grupę. Tai puikus būdas išvalyti dalyvių mintis ir padėti jiems pasiruošti popietei ar antrajai jų susitikimo, ar konferencijos daliai.

Tiek „ledlaužiai“, tiek „aktyvatoriai“ gali būti fantastinis būdas motyvuoti ir įkvėpti dalyvius mąstyti netradiciškai, sužinoti savo komandos narių idėjas ir patyrinėti savo minčių klodus, kurių galbūt jie negalėjo suvokti turintys. Jie puikiai tinka prieš minčių „lietų“ ar komandines diskusijas.

ice breakers

Kodėl verta samdyti „Catalyst Team Building“, kad jie suorganizuotų „ledlaužį“ ar „aktyvatorių“?

Nesvarbu, ar turite 20, ar 2000 dalyvių grupę, nes vis tiek gali būti sunku suorganizuoti komandos formavimo renginį. Tai ypač akivaizdu, kai yra kitų, labiau spaudžiančių darbų, pavyzdžiui, maisto ir gėrimų suorganizavimas bei dalyvių komforto užtikrinimas. Tokios veiklos kaip „ledlaužiai“ ir „aktyvatoriai“ gali labai pasitarnauti.

Pasamdę „Catalyst Team Building“, kad jie pasirūpintų jūsų renginiais ar veiklomis, jūs gausite pilnai apmokytų ir puikiai nusimanančių specialistų, su kuriais galėsite aptarti savo poreikius ir reikalavimus, pagalbą. Mūsų komandos lyderiai su jūsų dalyviais užsiims viso renginio metu, todėl jūs turėsite daugiau laiko pasirūpinti mažomis detalėmis ir bent penkias minutes skirti sau

Mūsų draugiška komanda labai stengiasi suteikti smagią ir motyvuojančią „ledlaužio“ ar „aktyvatoriaus“ patirtį, kuri yra ne tik naudinga jūsų dalyviams, bet ir suteikia jiems įsimintiną patirtį, apie kurią jie dar ilgai kalbės.


Peržiūrėkite mūsų „ledlaužių“ ir „aktyvatorių“ asortimentą.

Susisiekite šiandien ir nauja veikla paįvairinkite savo renginį.

Klausti kainos


Mark Davenport

Verslo plėtros vadovas

Naujų partnerių perspektyvų nustatymas ir jų priėmimo į „Catalyst Global“ tinklą palengvinimas.

Visi straipsniai

Rekomenduojame paskaityti