BeatsWork

Komandos formavimo programa pasitelkiant būgnus

1 - 2 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
20 - Neribotai

Apie

Su profesionalaus perkusininko pagalba, dalyviai išmokomi bazinių sambos ritmų. Kiekviena dalyvių grupė gauna skirtingus instrumentus bei ritmus, kuriuos vėliau sujungia į vieną bendrą būgnų orkestrą, kuriame kiekvieno atlikėjo įsitraukimas yra svarbus. Niekas taip nevienija žmonių, kaip muzika!


Mokymosi rezultatai

Jei kiekvienas dalyvis ir kiekviena komanda efektyviai mokosi bei atlieka savo partiją sinergijoje su visa grupe – bendras tikslas sėkmingai pasiekiamas. Renginio finalas atskleis individualias bei komandines pastangas, o griausmingas ir vieningas pasirodymas įsimins ilgam.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Pasinaudokite klientų, kuriems „BeatsWork" paliko neišdildomą įspūdį, idėjomis – pasidalinkite šia pozityvia patirtimi su platesne bendruomene. Surenkite pasirodymą vaikų palatose, vietos ligoninėje, slaugos namuose ir visur, kur tik leidžia jūsų vaizduotė!


Related Testimonial

Kad būtumėte matę jų veidus! Man teko dirbti beveik su jais visais biure, todėl mane nustebino, kaip jie išsilaisvino. Jie visi labai įsitraukė į veiklą: būgnų grojimą, šokius - net į vokalinę dalį! Buvo tikrai „oho“! Jis tą tikrai gali!

TomTom

Atsiųskite užklausą