Visi matomi

Fotosesija su nenuspėjama, nuotaikinga pabaiga

30 min. - 1 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
40 - Neribotai

Apie

Kiekvienas dalyvis vos atvykęs į renginį yra maloniai pasitinkamas ir nufotografuojamas prie spalvotos foto sienelės. Kiek įmonės logotipe yra spalvų – tiek skirtingų foto sienelių. Kol jūs mėgaujatės programa, mes kuriame įspūdingą finalinį renginio akcentą. Vienas po kito dalyviai pamato save didžiajame ekrane, jų portretai susijungia po keturis, tuomet po aštuonis, po šešiolika ir daugiau, kol galiausiai išryškėja didingas vaizdinys – įmonės logotipas.


Mokymosi rezultatai

Didžiausias bet kurios įmonės turtas yra žmonės, o „Visi matomi” yra unikalus būdas parodyti tai savo darbuotojams ir visam pasauliui. Tokia renginio kulminacija sustiprina visos kompanijos bendrumą ir perduoda žinią, jog kiekvienas yra neatskiriama ir itin svarbi jos dalis. Kiekvieno indėlis yra svarbus ir tik kartu yra kuriama organizacijos sėkmė.


Related Testimonial

Programa „In the Picture“ buvo įdomus būdas pristatyti mūsų logotipą ir mūsų žmones - mūsų geriausius prekės ženklo ambasadorius!

Accenture

together apartNuotolinė - Hibridinė

Ši programa buvo sukurta tiek vienoje, tiek skirtingose lokacijose dirbančioms, nuotolinėms bei hibridinėms komandoms. Jei jūsų komanda dirba iš namų, iš skirtingų ofisų ar net skirtingų šalių – parašykite mums ir pasiūlysime kaip pritaikyti veiklą pagal jūsų poreikius.

Atsiųskite užklausą