Kalbėk aiškiai ir atvirai

Išreikškite savo nuomonę apie įmonės vertybes neformaliame žaidime.

1 - 3 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

Norint išsiskirti iš savo konkurentų. įmonės misiją, viziją ir vertybes turi žinoti ir suprasti kiekvienas darbuotojas. Tačiau dar svarbiau yra juos paskatinti šių vertybių laikytis, o tai yra tikras iššūkis, su kuriuo reguliariai susiduria daugelis organizacijų. Šis žaidimas padeda tai pasiekti – pateikiami susimąstyti verčiantys teiginiai, pavyzdžiui, „Būtina dirbti komandoje“, „Sustoti reikia, kai nieko nebegalima pasiekti“, arba „Tai ne tik bruožas, bet gyvenimo būdas“ ir panašiai, ir taip įžiebiamos svarbios diskusijos, su galimybe kiekvienam išsakyti savo nuomonę.


Mokymosi rezultatai

Tai į diskusiją orientuota veikla, platforma kiekvienam dalyviui išreikšti savo nuomonę. Programa skatina sąmoningą bendravimą, nes dalyviai kalba ir klausosi, diskutuoja. Aptariamos svarbios temos: įmonės misija, vizija, vertybės, klientų aptarnavimo strategijos, gerosios praktikos pavyzdžiai, įmonės kultūra ir kitos. Pasinaudojant unikaliu „Diamond 9“ formatu, pagal diskusijos rezultatus gali būti sukūriami veiksmų planai 3, 6 ir 9 mėnesiams į priekį.


Related Testimonial

Dalydamiesi savo nuomonėmis, jie vieni kitiems parodė nuostabią energiją, sąžiningumą ir pasitikėjimą. Aš labai rekomenduoju šią programą, šią dieną ir „Speak Up Speak Out“ visoms įmonėms.

Travis Perkins

Atsiųskite užklausą