Time to Talk

Linksmas ir lankstus pokalbių žaidimas

15 min. - 1 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
3 - Neribotai

Apie

Time to Talk yra idealus įrankis siekiant įžiebti spontaniškus pašnekesius ir pagyvinti susitikimą – tiek gyvą, tiek virtualų. Po trumpo instruktažo žaidėjai pasiskirsto grupelėmis ir prisijungia prie žaidimo savo telefonuose ar kompiuteriuose. Žaidimo platforma yra lengvai pasiekiama interneto naršyklėje. Programa atsitiktinai parenka žaidėją – kalbėtoją, kuris privalo atlikti tam tikrą užduotį per nustatytą laiką. Drąsiau besijaučiantys dalyviai gali pasirinkti ir sudėtingesnį lygį. Pasibaigus laikui, kiti žaidėjai duoda grįžtamąjį ryšį kalbėtojui. Tuomet ateina kito žaidėjo eilė. Žaidimas tęsiasi tol, kol kiekvienas gauna progą pabūti „karštoje kėdėje“.

Mokymosi rezultatai

Žaidimas yra sukurtas taip, jog paskatintų smagius pokalbius ir atvertų dalyvių spontaniškumą bei kūrybiškumą. Time to Talk suteikia lygias teises pasireikšti kiekvienam žaidėjui ir sukuria visus įtraukiančią, saugią aplinką. Stiprėja dalyvių tarpusavio ryšys, motyvacija, įsitraukimas.
Šį žaidimą galime pritaikyti pagal jūsų poreikius – pasirinkite trukmę, etapų skaičių, laiko limitą. Ar dalyviai konkuruos, ar bendradarbiaus? Galite rinktis šį žaidimą tiek kaip neformalią, smagią veiklą, tiek kaip mokymosi įrankį rimtesniems rezultatams.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą