Reklamos pertraukėlė

Komandos kuria reklaminius klipus

1 - 2 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija
10 - Neribotai

Apie

Komandos čia tampa reklamos agentūromis. Gavusios užduotį su kampanijos tikslais, jos diskutuoja, kuria strategiją, reklamos scenarijų bei skirstosi rolėmis. Kai kurie sudalyvauja vaidybos, filmavimo, visažo pamokose, o grįžę atgal į komandas, panaudoja įgytas žinias. Galiausiai, aktoriai apsirengia, nusigrimuoja, filmavimas pradedamas. Renginio kulminacija – tai visų komandų reklaminių klipų peržiūra bei apdovanojimų ceremonija.


Mokymosi rezultatai

„Reklamos pertraukėlė“ skatina dalyvius glaudžiai bendradarbiauti, panaudoti visus savo kūrybinius, strateginius ir projektų valdymo įgūdžius. Apdovanojimų ceremoniją vainikuoja meistriškiausios reklamos apdovanojimas ir atšventimas.

Temos reklaminiams klipams gali būti pritaikomos pagal jūsų įmonės poreikius.


Remote Team Activity

Veikla nuotolinėms komandoms

Jei jūsų komanda neturi galimybės būti viename mieste ar toje pačioje fizinėje erdvėje, išbandykite internetinę šios veiklos versiją, skirtą būtent nuotoliniu būdu dirbančioms komandoms. Tai puikus būdas įtraukti, motyvuoti ir suvienyti žmones. Pasitelkiant vaizdo konferenciją, mūsų patyrę fasilitatoriai padės jums visos veiklos metu. Susisiekite, norėdami sužinoti, kaip galime pritaikyti šį užsiėmimą specialiai jūsų nuotolinei komandai.

Related Testimonial

Renginys „Reklamos pertraukėlė“ buvo išties stulbinantis! Visus nudžiugino galutiniai rezultatai ir profesionalumas įteikiant apdovanojimus.

Nestlé

Atsiųskite užklausą