Picture Perfect

Esmė – ne paveikslas, o žmonės jame!

1 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
6 - Neribotai

Apie

„Picture Perfect" yra smagi nuotolinė komandos formavimo veikla, kurios metu dalyviai lenktyniauja bandydami namuose atkurti įvairias nuotraukas, pasitelkiant tik tas aprangas ir daiktus, kuriuos turi šalia. Galutinis rezultatas – itin juokingas ir smagus.

Dalyviai yra suskirstomi į komandas. Kiekviena komanda gauna tą pačią užduotį: atkurti kiek įmanoma daugiau nuotraukų per skirtą laiką. Taškai skiriami už kiekvieną nuotrauką, nesvarbu, kiek tiksliai ji atkartota. Taip pat skiriama taškų už kūrybiškumą, humoro jausmą ir dėmesį detalėms. Finalinės atrankos metu, kiekvienas dalyvis balsuos už jiems labiausiai patikusią nuotrauką ir bus išrinkta laimėjusi komanda. Prizai gali būti sutarti pagal jūsų poreikį.

Mokymosi rezultatai

„Picture Perfect" yra vieninga patirtis, skatinanti dirbti kartu kaip komanda, padėti vienas kitam su idėjomis ir sprendimais. Jie privalo pasitelkti kūrybiškumą ir naudotis turimais įrankiais kūrybiškiausiu įmanomu būdu. Dalyviams reikės prieigos prie Zoom ar kitos platformos bei interneto.

together apartNuotolinė - Hibridinė

Ši programa buvo sukurta tiek vienoje, tiek skirtingose lokacijose dirbančioms, nuotolinėms bei hibridinėms komandoms. Jei jūsų komanda dirba iš namų, iš skirtingų ofisų ar net skirtingų šalių – parašykite mums ir pasiūlysime kaip pritaikyti veiklą pagal jūsų poreikius.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą